2737
2739
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68036 بازدید | 1055 پست
الان نصف بنامته یا کل؟  خط شوهرت عوض کن و هرازگاهی بی هوا برو محل کارش  این آدم دست برد ...

وکالت داد کلش ب نامم زدم .

درحالی که زنه بش می گفت برو نصف خونه ازش بگیز

اما همسزم هرگز همچین چیزی نخواس ‌میگفت پول مهم نیس

می خوام زندگی کنم .و از این حرفها

دیگه نمی دونم پس چرا خیانت کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای اینکه ایجا نظرارو بپرسی با شوهرت برو مشاوره اگه تونستی ادامه بدی بسم الله نتونستی هم دیگه پرسیدن ...

گاهی دوس داری یجا حرف بزنی خالی بشی از فکر 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
حرفت درسته من میگم اگه منو( نمی خواس) چرا خونه و ماشینش ب نامم کرد طلاق نداد  میتونس بگه این ...

به نظرم بهش فرصت بده چیزی رو که از دست نمیدی ..خونه وماشین هم که به نامته ، اینجور که میگی شاید واقعا پشیمونه خدا هم توبه کننده رو میبخشه شما یک بار نه به خاطر شوهرت بلکه به خاطر ارامش خودت و فرصتی به زندگی که ساختی و بچه ت فرصتی برای زندگی بهتر بده . تونستی حق طلاق و بگیر اگه دست از پا خطا کرد جدابشو 

2731
شاید با هم همدست بودن که شوهرتو تیغ بزنن  عکس شوهرتو بزار دیگهههه

ولی همسرم کاملا باور کرده بود .

و معتقد بود بخاطر شخصیت خودش و خوشگلیشه که زنه دوستش داره 

نیس من زنشم اعتماد ب نفس بالا رفته لابد میگه این که بم اهمیت می ده

لابد بقیه زن ها هم دوستم دارن !

آقا ملت لااقل بگین عکسا هستن ؟یا پاکیده ؟اگه هستن کدوم صفحس ؟اسی جواب نمیدی ؟اسی خانم با شمام

پاک کرده

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
2738
گاهی دوس داری یجا حرف بزنی خالی بشی از فکر 

اینجا جای مشاوره گرفتن نیست 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

ببین کلا مردا خیلی در برابر زنها ضعیفن تا یه زنی یکمی عشوه و ناز و ادا میاد از راه به در میشن 

بنظر من اول اینکه با یه مشاوره صحیت کن دو اینکه میدونو برای رقیب خالی نکن و اینکه یه مدت به شوهرت احترام بزار و بهش اقتدار بده ببین مردا تشنه اقتدارن میخوان حس ریاست کنن میخوان بگت رئیسن قدرت دارن بودنشون مهمه شما یه مدت اینجوری رفتار کن مثلا از جملاتی مثل اینکه شما رئیس خونه ای شما سلطان قلبمی سایه سرمی استفاده کن یا مثلا یه کاری برات میکنه یه چیزی میخره تشکر کن ازش با زبون خوش باهاهش حرف بزن بهش تندی نکن نزار احساس کنه غرورش شکسته شده و پیش شما ارزشی نداره ببین بهتر میشه نتیجه میگیری یا نه؟ بعضی از مردایی که سراغ روابط اینجوری میرن برای اینه که اقتدارشون توی خونه تامین نمیشه کشیده میشن به اینجور روابط

میبینی طرف نه خوشکلی داره نه هیچی تنها چیزی که داره اینه که حس اقتدارطلبی اون مردو تامین میکنه بهش حس قدرت میده مرد هم کشیده میشه سمتش 

اسی اگه خواستی بگو بیشتر راهنماییت کنم

2706