2733
2734
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68130 بازدید | 1055 پست
اون زنه مث غول میمونه واقعا آدم میمونه چی بگه

همینو میگم 

این عکس خوبشه

شکم گنده .چهارشونه 

و وقتی ارایش می کرد ارایش سنگین

که بامن رقابت کنه 

دقیقا عین هوتن میشد که یه مرده ارایش می کنه

من فقط یه ضدافتاب و رژ می زنم .

البته تیپم خوبه و اندامم همه می گن 

حتی توی خیابون رد می شم .رابطه مون م گرم بود

نمی دونم پس چرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راهکاری که بقيه دادن خوب بودا مشاورا بیشتر میخوان صلح بدن جوری همه چیو پیش ببر که اگر روزی زندگی ت ...

قبل اینکه بفهمم هم تو غقد 

تا یه ماشین خرید زد ب نامم

زن خرابه هم اینا و می دونست .و دندون تیز کرده بود 

می گفت نصف خونه که ب نام شه ازش بگیر !

منم سوالم همینه منو دوست نداشته که با اون زن رابطه عاشقانه داشته البته الان بش میگه اویزون اما ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن خیلی از زنها حسودوعقده ای هستن درسته شوهرت بهت خیانت کرده این از ذات تنوع طلبه مرداست اما شک نکن که خیلی دوست داره وگرنه تورو طلاق میداد میرفت پی لاس زدناش شوهرت پولدارم هست الانم همه زنهای هرزه پول پرستن مثله پشگل ریخته‌‌...شوهرمنم خیلی دوسم داره اما بهم خیانت کرده من هربار تاپیک زدم یه سری ریختن رو سرم که اگه دوست داشت خیانت نمیکرد درصورتی که شوهرمن به سختی به من رسید خواست خودکشی کنه مثله ابربهار گریه میکرداون شبی که بهش جواب رد دادم تا خود صبحش مثله مصیبت زده ها حق حق اشک میریخت و بلند بلند گریه میکرد..وقتی من خیانتشو فهمیدم خواستم جدا بشم که به هیچ عنوان راضی نمیشه حتی اسم جدایی میارم دیوونه میشه اما ار چشم من دیگه افتاده شوهرمن پولدار نیس وضع مالیش اصلا خوب نیس که بدبختانه بتونم حتی مهریه امو ازش بگیرم اما خوشقیافه اس یعنی بیرون دخترا خجالت نمیکشن من کنارهمسرم دارم راه میرم دست تو دست میبینن حلقه ام همیشه دستشه اما خیره میشن یا عشوه میان...واقعا اعصابم خورد میشه ..خدا لعنتشون کنه الان بعضی از زنها خیلی بی بندوبار شدن اصلا براشون فرقی نداره طرف متاهله زندگیش میپاشه مدام کرم میریزن‌..

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
اسی جواااااب بدههههه  من دارم سکته میکنم  سر زنه چی آوردی؟؟؟؟؟؟به شوهرش گفتی؟؟؟

ب شوهرش گفتیم 

اما هیچ کاری نکرد .

شایدم هم دست بودن .چون مارو تهدید می کرد سرتون می برم

اگه نتونید اثبات کنید 

اما وقتی بش اثبات شد الان زنش شاد و خندون داره واس خودش می گرده ‌.

قبل اینکه بفهمم هم تو غقد  تا یه ماشین خرید زد ب نامم زن خرابه هم اینا و می دونست .و دندون تی ...

الان نصف بنامته یا کل؟ 

خط شوهرت عوض کن

و هرازگاهی بی هوا برو محل کارش 

این آدم دست بردار نیست 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
ب شوهرش گفتیم  اما هیچ کاری نکرد . شایدم هم دست بودن .چون مارو تهدید می کرد سرتون می برم اگه ...

اسی عکسا کجان من رفتم الان اومدم بزار دوباره😐😐

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔

جای اینکه ایجا نظرارو بپرسی با شوهرت برو مشاوره اگه تونستی ادامه بدی بسم الله نتونستی هم دیگه پرسیدن نداره الکی کاربرا رو هم به جون هم میندازین شما دوست دارین کنار همسرتون بمونین و اون زنو مقصر میدونین اینو از تک تک کلمه هاتون میشه فهمید پس الکی هم تاپیک نزنین 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
قبل اینکه بفهمم هم تو غقد  تا یه ماشین خرید زد ب نامم زن خرابه هم اینا و می دونست .و دندون تی ...

ای وای به خدا من الان سکته میکنم 

از تاپیک میرم بیرون .خدا بهترینارو برات بیاره

2706