2737
2734

توی تاپیک های قبلیم گفتم یک جا درخواست داده بودم برای کار ، حتی شمارمم گرفتن گفتن زنگ میزنن. الان نزدیک ده روز شده ، اما خبری نیست ، خیلی هم به کارش نیاز دارم . نمیدونم خودم دوباره زنگ بزنم یا نه بیخیال بشم . آخه واقعا جاهای دیگه رو هم گشتم ، هیچ آگهی دیگه ای نیست که رزومه بفرستم .شوهرم هی میگه زنگ میزنن . آخه ده روز گذشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
باید خودت پیگیر بشی وگرنه قول الکی میدن که ویا رجوع کننده زیاده یادشون می ره

نه عزیزم  کلا یک هفته سرشون خیلی  شلوغ بود . هفته قبل زنگ زدم برای پیگیری گفتن بخش استخدام نیست 

آخه چی بگم ؟ خوده طرف شمارمم  گرفت . با خودم میگم حتما نمی‌خوان که بعد ده یازده روز یک خبر نداد ...

حالا زنگ بزن خیالت راحتشه از چی میترسی فوقش میگن نه

ولی دیگه چشم انتظارنیستی همش

زنگ بزن بگو بخاطر فلان...مزاحم شدم خواستم ببینم چی شد اینا....

شاید مثلا شمارتون گم کردن زنگ بزن

😡فقط طلاق😡
2738
نه خانم چه اشکالی داره تماس بگیرین  چون ممکنه یادشون رفته باشه و ضمنا خودتون هم از بلاتکلیفی د ...

هفته پیش شماره اونجا رو دادم به یکی از دوستانم که برای کار اونم تماس بگیره . بهش گفته بودن بخش استخدام نیستن فعلا 

باهاتون هماهنگ میکنیم

میگم هفته پیش هم زنگیدم تابلو نیست

حالا یه بار دیگه زن بزن خیالت راحتشه بعد بگو که به کار نیاز دارید وبه همین دلیل تماس مجدد گرفتید

واینکه اشنا که نیستن بگی زشته زنگ بزنم چشم توچشم که نیستید

😡فقط طلاق😡
هفته پیش شماره اونجا رو دادم به یکی از دوستانم که برای کار اونم تماس بگیره . بهش گفته بودن بخش استخد ...

خب شما مصاحبه شدین قرار شد بهتون اطلاع بدن 

یا مث دوستتون بهتون گفتن خانم 

خب شما مصاحبه شدین قرار شد بهتون اطلاع بدن  یا مث دوستتون بهتون گفتن خانم

من مصاحبه شدم . دو سه بار هم مصاحبه ازم گرفتن . دست آخر با خوده مدیر عامل صحبت کردم . اونم اوکی داد . ولی وقتی تماس گرفتیم گفتن بخش استخدام نیستن . منظورشون  این بود قسمت اداری چند روزی نمیان.  

من مصاحبه شدم . دو سه بار هم مصاحبه ازم گرفتن . دست آخر با خوده مدیر عامل صحبت کردم . اونم اوکی داد ...

اکی ینی در جواب شما که گفتین مصاحبه شدین گفتن بخش اداری نیستن که پروسه کاری شما رو مشخص کنن خانم

اکی ینی در جواب شما که گفتین مصاحبه شدین گفتن بخش اداری نیستن که پروسه کاری شما رو مشخص کنن خانم

بله گفتن ، خودشون نیستن که باهاشون صحبت کنید . منم دیگه زنگ نزدم چون چند روز که کلا تعطیلی بود ، بعدم پیش خودم گفتم اگر واقعا نیرو بخوان تماس میگیرن . نمیدونم چرا احساس میکنم مدام تماس گرفتن کاره درستی نیست . ضمن اینکه شمارمم دارن ، ولی از یک طرف دیگه میگم شاید گفتن فعلا الان نیاز نداریم

2706