2752
2734
عنوان

ت عقدم بیایددد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6585 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودتو ،شوهرت برید معاینه انجام بدید ..شروع به درمان کن شاید خوب شد ، به همسرت بگو که بهداشت رو رعایت ...

😭ازش جدا میشم 

خدایا هوامون‌ رو داشته باش دمت گرم🤍🌾
زگیل طول میکشه تا ظاهر بشه  مثلا یکسال  شاید زگیل نیست  برای کسی که تشخیص میده عکس ...

😭خیلی واقعا میترسم اگ زگیل باشه ازش جدا میشم 

اینکه نامزدت با شخصی رابطه داشته رو نه دکتر نیستم که بگم شاید رابطه نبوده و از استخر گرفته باشه دقیق نمیشه گفت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
😭نمیدونم من 

با هم دوست بودین یا سنتی؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
اینکه نامزدت با شخصی رابطه داشته رو نه دکتر نیستم که بگم شاید رابطه نبوده و از استخر گرفته باشه دقیق ...

😭این استخر نمیره 

اینکه نامزدت با شخصی رابطه داشته رو نه دکتر نیستم که بگم شاید رابطه نبوده و از استخر گرفته باشه دقیق ...

عزیز دلم اگه میخوای خودت رو گول بزنی بزن اشکال ندارع 

ولی اطلاع غلط نده ،،،،

زگیل تناسلی فقط و فقط و فقط از راه رابطه منتقل میشه 

نه استخر نه توالت عمومی نه هیچ جای دیگه 

2706