2752
2734
عنوان

ت عقدم بیایددد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6585 بازدید | 157 پست
عجبا !!! حال شما خوبه؟؟؟؟؟ من میگم اطلاعات غلط درباره راه انتقال نده و با اطمینان نگو مگه گفتم چرا ...

واااااای ممنون از اطلاعات درستت

سپاس واقعا

استفاده کردیم

خداروشکر خداروشکر انقدر اطلاعاتت زیاده در مورد زگیل تناسلی ،انشالله بیشتر و بیشترم شه🥴😂

بعضی شرایط هست اگه انسانیت داشته باشی متوجه حرفم میشی ،مثال میزنم که بیفته برات،حتی بعضی دکترا هم برای اینکه کسی رو ناامید نکنن حرفی میزنن که طرف یکم امیدوار شه ، اینجا استاتر از ناامیدی و استرس داشت سکته میزد دور از جونش ،خودشم متوجه بود قضیه چیه ،من هر چیزی به ذهنم میرسید اون لحظه برای امیدوار کردنش و اینکه ذهنش کمی درست شه استفاده میکردم حتی اگه خودم قبولش نداشتم ،من به شما امید الکی دادم؟اطلاعات غلط رو به شما گفتم؟چرا ریپلایم میکنی پس؟

شما که خودت حرفه ای هستی تو این راه ،همه هم فهمیدن ،دستتم درد نکنه با اطلاعات درستی که دادی خدا خیرت بده دمتم گرم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واااااای ممنون از اطلاعات درستت سپاس واقعا استفاده کردیم خداروشکر خداروشکر انقدر اطلاعاتت زیاده د ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من که ادعایی نداشتم ! شما خدای ادعا هستی گویا ! بیشتر به نظر میاد این پیغام رو بقیه در جواب حرفهای خودت باید بهت بگن 😀😀

واااااای ممنون از اطلاعات درستت سپاس واقعا استفاده کردیم خداروشکر خداروشکر انقدر اطلاعاتت زیاده د ...

بعد هم خانم محترم حرفه ای هستی یعنی چی؟؟؟

مثلا میخوای برچسب بزنی و تکه بندازی؟

خوبه که تنها من بهت نگفتم اطلاعات غلط نده! و چندین نفر گفتن....

چقدر ادب بالایی دارین که اگر کسی نظری بدی بهش میفرمایید حرفه ای و دنبال تکه و کنایه هستین! دم شما گرم که به بقیه برچسب میزنی و به بقیه به تمسخر دکتر میگی یا حرفه ای میگی!

اینکه نامزدت با شخصی رابطه داشته رو نه دکتر نیستم که بگم شاید رابطه نبوده و از استخر گرفته باشه دقیق ...

سلام مارال جان💕

تو نت سرچ کردم نوشته بود فقط رابطه نمیتونه باعث زگیل بشه👇👇

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
سلام مارال جان💕 تو نت سرچ کردم نوشته بود فقط رابطه نمیتونه باعث زگیل بشه👇👇

سلام جانم 

ممنون🙏 خداروشکر کاربرهای فهمیده هم وجود دارن تو نی نی سایت ،من یه جا خونده بودم یه مرد برای دکتر پیام گذاشته بود که خیلی به زنم شک کردم ،زیل تناسلی گرفته و اون برای سقط پیش دکتری رفته ممکنه از اونجا آلوده شده باشه یا بهم خیانت کرده

دکتر هم نوشته بود ممکنه از اونجا آلوده شده باشه همیشه جواب خیانت نیست

اصلی ترین متاسفانه اینه ولی احتمال اینکه شاید از راهی این اتفاق بیفته رو هم باید داد مگر اینکه دکتر تایید کنه ،نی نی سایت نمیدونم کم سن و سال هستن یا چی یه جوری بعضی کاربرا میپرن به آدم مثل این میمونه اصلا اینا دل ندارن و متوجه حس بد طرف مقابل نیستن ،اون شخص به هر حال متوجه قضیه خواهد شد همه اینجا داناترینن ، جالب اینجاست یکی میپره به آدم جوابشو ندی اونیکیا هم دقیقا جواب اونو مینویسن و بدتر از اون پیام میدن ،چون میبینن طرف جوابی نداد بزار بکوبیم سرش ،متوجه نیستن طرف اصلا چه نیتی داره که اون حرفو زده من احتمال میدم ۱۲ یا ۱۳ ساله باشن چون آدم فهمیده اینکارو نمیکنه کم سن و سال هستن

ببخش پیامم طولانی بود

ممنونوقت گذاشتی🙏💐

انشالله مشکل استاتر حل شه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
سلام جانم  ممنون🙏 خداروشکر کاربرهای فهمیده هم وجود دارن تو نی نی سایت ،من یه جا خونده بودم یه ...

خواهش میکنم عزیزم😍

من کل کامنت هارو فرصت نکردم بخونم

یه چندتا خوندم که گفتم بهتره یه تحقیق از اینترنت هم بکنم

.....الهی مشکلات هممون حل شه😘😊💚❤

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
خواهش میکنم عزیزم😍 من کل کامنت هارو فرصت نکردم بخونم یه چندتا خوندم که گفتم بهتره یه تحقیق از ...

ریپلای زدن برا منم دیگه نخوندم

مرسی عزیزم❤️❤️💐

الهی آمین🙏