2737
2734
عنوان

میوه های تابستونی

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 38 پست
کاش ی روز بیای خونه ما مهمون ی زنبیل میوه میدیم دستت ببری خونه یخچال می مونه خراب میشه  کسی نمی ...

نهههه ، چجوری میوه تو یخچالتون خراب میشه 😐

من میوه ها رو تو همون یه ساعت اولش میخورم 😂😂

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهههه ، چجوری میوه تو یخچالتون خراب میشه 😐 من میوه ها رو تو همون یه ساعت اولش میخورم 😂😂

خیلی می مونه  یخچال  بعد میبنی خراب شدن .بیشتر خونه ما شیرینی شکلات علاقه دارن تا میوه😂

خیلی می مونه  یخچال  بعد میبنی خراب شدن .بیشتر خونه ما شیرینی شکلات علاقه دارن تا می ...

ما برعکسیم🫠

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 
2742
جمعی از خوبان

وای خدا ، گشنم شد 😍🤣😋

2738
وای خدا ، گشنم شد 😍🤣😋

خودمم صدای شکمم بلند شد😐😂

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞