2752
2734
عنوان

میوه های تابستونی

307 بازدید | 38 پست

کدوم و دوست دارین ؟؟

خودم گوجه سبز توت فرنگی گیلاس آلبالو و... 

در کل همشو 😂😂😂 یهو دلم گوجه سبز خواست 🥲

اگه میخوای بی منطق حرف بزنی و افکار پوسیده اتو بکنی تو حلقم ، لطفا با من بحث نکن با تشکر 🤝🫶 ، گوزل آذربایجانیم 😍❤️

الوووووچه

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ملون😍

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

گیلووووس 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ملوووووون جونم🥺

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
فقط گيلاس حتي زمستونا يخ زده اش رو ميخرم هميشه توي يخچال يا فريزرم گيلاس هست 

وای قلبمممم ، کی میاد پس خیلی منتظرم 🤣😍

اگه میخوای بی منطق حرف بزنی و افکار پوسیده اتو بکنی تو حلقم ، لطفا با من بحث نکن با تشکر 🤝🫶 ، گوزل آذربایجانیم 😍❤️
باشه 😐

افرین 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ملون😍

عزیزم‌ ملون تراریخته است و اصلا میوه طبیعی نیست

بهتره نخورید 

عزیزم‌ ملون تراریخته است و اصلا میوه طبیعی نیست بهتره نخورید 

یعنی چی

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2706