2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من که خیای کمالگرام تا نماز خوندن های عادیم درست نشه حس میکنم نمازشب خوندن مسخده کردن خودمه

منم زمانی خوندم که نماز عادیم درست نبود

اما آرامش گرفتم 

نماز شب زیاد توفیق نداشتم 

اما کلا نماز بهم آرامش میده خیلی زیاد انگار یک ناآرامی تو وجودم هست که با نماز آروم میشه 

لطفاً برای من دعا کن الان مرخصی ام نمیتونم 

سوره ملک قبل خواب بخواب بعد چند وقت هر شب مداومت داشته باشی آثارشو میبینی 

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 
2740

من چند وقت پیش دوماه لیاقت داشتم خوندم

میتونم بگم بهترین و ارامشبخش ترین روزای عمرم بوده

من خیلی ادم استرسی هسم تو اون دوران اصلا یه جوری ریلکس بودم باورم نمیشد. بعد حس میکردم کارای روزمرم سریع راه میفته یا مثلا اون تایم چند تا خواستگار برام پیدا شد و حس میکردم انگار محبت بقیه بهم بیشتر شده حتی غریبه ها

نماز شب زیاد توفیق نداشتم  اما کلا نماز بهم آرامش میده خیلی زیاد انگار یک ناآرامی تو وجودم هست ...

مممنونم از شمااا 

چشم حتما دعا میکنم بابت انرژی مثبتی که دادی کلی ممنوونم

من چند وقت پیش دوماه لیاقت داشتم خوندم میتونم بگم بهترین و ارامشبخش ترین روزای عمرم بوده من خیلی ا ...

وای چه انرژی مثبتی گرفتم ازتووون ممنوون پس بازم بخونیید

به نظرم باید یه انگیزه قوی داشته باشی، من موقع بارداری به خاطر بچم تقریبا هرشب میخوندم ولی بعد از او ...

اایشالا یکم بزرگ شه ادامه میدید 

حتما آثار همون قبلی ها تو زندگیتونه

مممنونم از شمااا  چشم حتما دعا میکنم بابت انرژی مثبتی که دادی کلی ممنوونم

وقتی سوره ملک می‌خوندم 

یک شب احساس کردم به آسمون نزدیک شدم و یکی از خواب بیدارم میکرد برای نماز صبح 

اگر تونستی از اینترنت کتاب اسرار صلاة از تبریزی بخون درباره باطن نماز نوشته خیلی می‌تونه کمک کنه کیفیت نمازمون خوب بشه 

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 
وقتی سوره ملک می‌خوندم  یک شب احساس کردم به آسمون نزدیک شدم و یکی از خواب بیدارم میکرد برای نم ...

ووااای داره اشکم میاد 

امشب برام خیلی خاصه

به دلم افتاده نماز شب بخونم 

فرشته هایی مثل شما رو دیدم

و باران میباره 

امشب خیلی قشنگه 

لطفا اسمتون بگید موقع نماز شب یادتون کنم

وای چه انرژی مثبتی گرفتم ازتووون ممنوون پس بازم بخونیید

خیلی خوشحالم اگر صحبت من درباره تجربم باعث بشه شما نمازشب رو ادامه بدید قطعا خدا انرژیش رو به من برمیگردونه🥰❤️

متاسفانه ماها گاهی به خاطر گناهامون یا اینکه زیاد درگیر دنیا میشیم توفق خیلی کارهارو از جمله همین نمازشب رو خدا ازمون میگیره

نماز شب خوندن رو خدا توفیقشو به همه کسی نمیده. پس اگر یه روزی این توفیقو بهمون داد یعنی خیلیییی اون موقع کارمون درست بوده. 

دعا کن عزیزم برام نمازشب که میخونی که منم بازم توفیق پیدا کنم💕

2706