2733
2739
عنوان

ازدواج ناموفق

572 بازدید | 71 پست

من شوهرمو دوست ندارم ده سال از ازدواجم میگذره ی بچه هم دارم ولی همش پشیمونم چون از روز اولم ته دلم راضی نبود فقط واسه اینکه ابروریزی نشه جواب دادم همه خانواده مخالف بودن نمیدونم واقعا شاید قسمتم این بود ولی همش ب این فکر میکنم چقدر خواستگار خوب داشتم چی شد ب این جواب دادم ندیده و نشناخته وانیه ایی اروم نمیگیرم همش ذهنم مشغول گذشته اس همش دارم خودخواهی میکنم😭😭

عالی

دقیقا منم الان عقد هستم و این حسو دارم چون با اذیت هایی که این چند وقت سرم در اوردن با خودم نیگم چطور من این ادمو انتخاب کردم با اینکه صد پله بهتر ازین بود حالام نه راه پس دارم نه راه پیش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقا منم الان عقد هستم و این حسو دارم چون با اذیت هایی که این چند وقت سرم در اوردن با خودم نیگم چطو ...

بخدا اکه میتونی مدا شو بعد با ی بچه پشیمونی ظلم در حق بچه اس  اشتباه نکن میدونم سخته اما بهتر از ی عکر پشیمونیه😞

عالی
2731
شاید کمال‌گرا هستی

نه هرچقدر میگذره بیشتر میفهمم چقدر تحصیل‌کرده ها نوع برخورد نحوه صحبت کردنشون همه چیشون چقدر قشنگتره دیدشون ب زندگی 😔 من ی بیرون با دوستام برم ایشون باید حتما بره پیش رفیقای براش عرق بخوره اصلا نمیتونه برا. ندگیمون تصمیم بگیره بلد نیست نگرشش ب زندگی ی جوریه نمیدونم راستش روز اول اصلا خوشم نیومد انقدر ب خواستگارام جواب بله و نه داده بودم جرات نکردم بزنم زیر همه چی😔

عالی
نه هرچقدر میگذره بیشتر میفهمم چقدر تحصیل‌کرده ها نوع برخورد نحوه صحبت کردنشون همه چیشون چقدر قشنگتره ...

میدونستی که عرق خوره؟؟

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
نه هرچقدر میگذره بیشتر میفهمم چقدر تحصیل‌کرده ها نوع برخورد نحوه صحبت کردنشون همه چیشون چقدر قشنگتره ...

مگه میشه نتونه برای زندگی تصمیمم بگیره

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
2740
میدونستی که عرق خوره؟؟

نه ولی بابا و داداشم ب شدت مخالفش بودن البته عرق خور بوده خیلی کم شده اصلا نمیخوره منظورم اینه تا بفهمه من ی جاییم با دوستام میخواد تلافی کنه 

عالی
مگه میشه نتونه برای زندگی تصمیمم بگیره

اره بخدا نمیتونه من مردی ک خودش مقتدره دوس دارم ایشون تک پسر بودن و همیشه پدرش همه کاراشو کرده متاسفانه خودش نمیتونه هیچ کاری کنه همیشه من اونقدر باید خودمو ب درو دیوار بزنم ک این کار درسته یا غلط خیلی اشتباهم بزرگ بوده نمیتونم اروم بشم کاش بدون رودروایسی جواب رد داده بودم

عالی

دلم میخواد با آدمای درست و حسابی بگرده ب روز باشه سیاستش خوب باشه فک کن ی جمعی ک ی عالمه مرد نشستن صحبت میکنن ایشون ترجیح میده با پسرا بره بشینه پای بازی 

عالی
توام حوصله ات سر میره خب لازمه با دوستات ارتباط داشته باشی نمیشه که همش شوهر باشه لازمه باشگاه بر ...

ته دلم چون روز اول دوسش نداشتم الان کوچکترین مشکلی باشه حالمو بد میکنه و همش احساس پشیمونی دارم

عالی

نمیدونم چرا ما زنا ی خود برتر بینی نهفته داریم بابا همه آدمیم اگه شوهرت اخلاق بدی نداره چرا اینقد به خاستگاری قبلی ها فک می‌کنی کجا معلوم با اونا ازدواج نمیکردی اخلاق بدی نداشتن بعدم بهتره بعد ده سال ب این چیزا فک نکنی

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
2706