2733
2734
عنوان

ازدواج ناموفق

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ته دلم چون روز اول دوسش نداشتم الان کوچکترین مشکلی باشه حالمو بد میکنه و همش احساس پشیمونی دارم

ظاهرشو پسند میکنی؟؟

بنظرم همسرت ادم بدی نیستش

فقط پخته نیستش

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
نه ولی بابا و داداشم ب شدت مخالفش بودن البته عرق خور بوده خیلی کم شده اصلا نمیخوره منظورم اینه تا بف ...

خب عزیزم وقتی میبینی شوهرت با فهمیدن اینکه شما با دوستاتی میره و اونم با دوستاش مست میکنه چرا سعی نمیکنی رفتارتو تغییر بدی و به راه بیاریش ؟ به خدا ما زنها میتونیم با سیاست شوهر مونو از این رو به اون رو کنیم.

نمیدونم چرا ما روزنامه ی خود برتر بینی نهفته داریم بابا همه آدمیم اگه شوهرت اخلاق بدی نداره چرا اینق ...

اخه حس میکنم تحصیلات خیلی مهم بود خیلی همش درگیر اینم ک چقدر من خواستگار تحصیل کرده داشتم الان زن یکی شدم ک بغل دست مامانش خونه گرفته برام نمیتونه مستقل زندگی کنه و تصمیم بگیره برا خودش پیش باباش کار میکنه و اینده نامعلومی داره

عالی
اخه حس میکنم تحصیلات خیلی مهم بود خیلی همش درگیر اینم ک چقدر من خواستگار تحصیل کرده داشتم الان زن یک ...

پیش باباش کار میکنه

این که مشکلی نیست

کلا روی همه چی دوس دارم بهترینشو داشته باشم یا به دست بیارم البته خودمم خیلی تلاش میکنم تابهش برسم ر ...

این عالیه

ولی شرطش اینکه خودت بدست بیاری

اره بچه اس قدرت ریسک نداره ساده اس فک کن ۳۰ ت رفته داده لباس اخه این چ کاریه 

مشخصه که تو زرنگ تری

۳۰ میلیون به لباس؟؟

2706