2737
2734
رفیق باز مشکل جسمانی هم داشت.. نگفتن  بعدشم آدم بی خیالیه ی ماه ک هیچ دوماهم خبری ازت نمیگیره ...

وا خیلی شدید نیست خواهرم زندگیتونو خراب نکنین.درست میشه انشاالله صدقه مخفی زیاد بدین

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خیلی شدید نیست خواهرم زندگیتونو خراب نکنین.درست میشه انشاالله صدقه مخفی زیاد بدین

شوهر نادونم میگه نمیخوامت

من چیکار کنم

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!

چطور نیست وقتی ی زنگم نمیزنه؟؟ منم میزنم جواب نمیده ازدواج سنتی بود نمیدونستم اینجور آدمیه..

من با همه چیش کنار اومدم گفتم ازدواج کنه درست میشه ولی نه خب من یکسال نامزدم ولی ماهی بیارم زنگ نزده ن اومده 

2731
2740
چطور نیست وقتی ی زنگم نمیزنه؟؟ منم میزنم جواب نمیده ازدواج سنتی بود نمیدونستم اینجور آدمیه.. من با ...

زودتر برین سره خونه زندگیتون اینطور نمیشه.منم زنگ نمیزنم همسرم.۱۰سال میشه تقریبا ازدواج کردیم

شوهر نادونم میگه نمیخوامت من چیکار کنم

متاهلین؟مقاومت کنین تا هوس از سرش بیرون بره.بچه دارین؟سکوت بلندترین فریادهاست

جدایی برا ما مردا سخت تر اولش فک میکنیم دیگه بهش فکر نمیگنیم بعد یه مدت یادش میاد ذهنمون و ...

آخه چرا بعضیاتون لجبازین

نامزد من می‌دونه مشکل از خانواده نیومد عذر بخواد

کحالا هم کارمون رسید جدایی

خیلی سخته هرکس هم بگه سخت نیست داره حفظ ظاهر میکنه کلا انگار نابود میشی اگر قوی نیستی که خودتو از نو بسازی هرگز اینکارو نکن من قوی بودم تازه بعد از چندسال یکم جون گرفتم به قول دکتر روانشناسم جدایی ده سال زمان میخواد که بتونی هم خودتو ترمیم کنی هم فراموش کنی پس سعی کن بسازیش تا اینکه خرابش کنی 

2706