2733
2734

همش ب دخترم‌نگاه‌مبکنم‌دلم‌میخواد‌تک‌تک‌همههه لحظه ها بمونه نگذره از گذشت زمان متنفرم 

انقد دلم‌گرفته دلم‌میخواد گریه کنم فقط😭😭وقتی یدفعه شکمم نبض میزنه دست میذارم ک تکوناش بشمرم یادم‌میاد بغلم دلم‌میخواد گریه کنم کلا حس عجیبی دارم فقط دوست دارم بشینم براهمه چی گریه کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با شوهرت صحبت کن خیلی تاثیر داره تو بهتر شدن حال بد بعد زایمان

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2740

خیلی سخته روزهای بعدزایمان شیرین ترین لحظاتواطرافیان زهرمارم کردن باحرفای بچه روچراال کردی چرابل کردی فلان کن بهمان کن

متنفرم اواون دوران

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
افسردگی بعد زایمان گرفتی یکم خودتو تقویت کن

روزای سختی میگذرونم خیلی سخت 

کاش کاش کاش میتونیتم‌اینجا بگو درددل کنم ولی شناسایی میشم فقط باابجیم‌حرف زدمکلی گریه کردم از الان‌منتظرم فردا مامانم بچه رو ببره ازمایش تیرویید بشینم ی دل سیر گریه کنم😭😭 

هیچثقت هیچوقت باعث و‌بانی این حالم نمیبخشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
خیلی سخته روزهای بعدزایمان شیرین ترین لحظاتواطرافیان زهرمارم کردن باحرفای بچه روچراال کردی چرابل کرد ...

فقط کاش دردی ک‌من میکشم اتیشی انداختن ب زندگیم ک خداازشون نکذره دقیقا لحظه ای ک‌فهمیدن من بیمارستانم فقط بخاطر شوهرم‌انقد درگیر باشه یادش بره از من و همینم‌شده حتی حوصله نداره نگام‌کنه هیچوقت نمیبخشمشون شوهرم‌حتی‌نمیگه‌تو‌درد داری چیه من دارم درد میکشم میگه خو‌همهدهمینن دیگ فقط بخاطر حال روحی و شرایط بدش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط کاش دردی ک‌من میکشم اتیشی انداختن ب زندگیم ک خداازشون نکذره دقیقا لحظه ای ک‌فهمیدن من بیمارستانم ...

عزیزم سعی کن خودتوجمع وجورکنی وفقط به بچت برس الان اون اگه توناراحت باشی ناراحت میشه بیخیال همه چی

خودمم کشیدم میفهمم چی میگی خیلی دوران سختی بودبرام

فقط یاازمادرت بخوابیادپیشت یاتوبرواونجابمون یه دوماهی تاخودتوجمع وجورکنی

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2706