2752
2734

پرایوت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینستا نداریم هر دو 

داشته باشم هم نمیذارم 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2731

خیلی خزه  این کار 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

هرکس سلیقه ای داره،تو سلیقه من نیست ،که خوش بختیم رو جار بزنم،یا مثلاً عکسمون رو دیگران ببینن که چی بشه 

کلا برام مسخره میاد 

البته نظر شخصی خودمو گفتم سلیقه ها متفاوته

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

ما عکس میگیریم زیاد هم استوری میکنم

بخاطر شغلم وشهرم ایجاب میکنه فعالیتم زیاد باشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ما عکس میگیریم زیاد هم استوری میکنم بخاطر شغلم وشهرم ایجاب میکنه فعالیتم زیاد باشه

بلاگری عزیزم؟🥰

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
بلاگری عزیزم؟🥰

ن جوجه بلاگرم فعلا

😂😂تازه شروع کردی؟‌ موفق بشی عزیزم

آره😂

قربونت