2737
2734

پرایوت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینستا نداریم هر دو 

داشته باشم هم نمیذارم 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2742

خیلی خزه  این کار 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2738

هرکس سلیقه ای داره،تو سلیقه من نیست ،که خوش بختیم رو جار بزنم،یا مثلاً عکسمون رو دیگران ببینن که چی بشه 

کلا برام مسخره میاد 

البته نظر شخصی خودمو گفتم سلیقه ها متفاوته

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد

ما عکس میگیریم زیاد هم استوری میکنم

بخاطر شغلم وشهرم ایجاب میکنه فعالیتم زیاد باشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ما عکس میگیریم زیاد هم استوری میکنم بخاطر شغلم وشهرم ایجاب میکنه فعالیتم زیاد باشه

بلاگری عزیزم؟🥰

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
بلاگری عزیزم؟🥰

ن جوجه بلاگرم فعلا

😂😂تازه شروع کردی؟‌ موفق بشی عزیزم

آره😂

قربونت