2737
2739
عنوان

خواستگار دو سال کوچیک تر

180 بازدید | 8 پست

سلام خوبین

نمیدونم شاید بگین زوده چخبره ازدواج و اینا

منی که خانوادم دوستی و اشنایی بد میدون حتی اجازه بیرون رفتن و گفتگو نمیدن

من 23سالمه اقای که محل کارم هست 

21ساله سربازی رفته شغل داره خونه داره ماشین

خانواده خوب

واسه ازدواج کسی که دوسال کوچیک تر باشه خیلی بده و اینا؟ 

یعنی محضر واسه عقد قبول ندارن

ولی خیلی پخته تره انگار 27؛8سالشه

بیست و یک خیلی کوچیکه خدایی

تو اشناهامون هستن پسرایی که ۲۱ ۲۲ هستن ماشین دارن خونه دارن شغل خوب دارن ولی بازم رفتارای بچگونه دارن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

خخخ من شوهرم دوسال کوچیکتره محضر چکار داره من ۳۴ بودم شوهرم ۳۲ مکخ به حرف اینجا میخوای ازدوتح کنی اینجا همه شوهراشون ده سال باید ازشون بزرگتر باشه دومترم باشه چون بچه ان من که از شوهرم بی نهایت راضیم نمونخ یه مرد کانله بیبی فیسم نیستم قد بلندم ولی بهم خیلی میایم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از خودشون دارن یا خانواده

خانواده کمک کردن رفتن مهارت یاد گرفتن

و کسب و کار خودشونو راه انداختن

پول خونه و ماشین برای خودشونه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

چه ربطی داره؟ 

من پسر عموم از خانومش 4 5 سال بزرگتره 

دختر عمومم از شوهرش 4 سال بزرگتره

واقعا بستگی ب خودت و انتخابت داره این چیزا و ربطی ب مردم نداره اصلااا

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)

از من میشنوی ببین اخلاق رفتارش پختگیش چطوره وگرنه دوسال اصلا مهم نیست  منم حساس بود با مشاوره حرف زدم گفت صدتا پرونده جلو دستم هست همشون زناشون کوچیکتر دارن طللق میگیرن ببین اخلاق رفتارتون چقدر بهم میاد 

2740