2737
2739
عنوان

دختری که نه خودش مذهبیه نه خانوادش

212 بازدید | 17 پست

من شاید اصلا با تعریف مذهبی بودن جور در نیام

نبودمم واقعا 

پس تمام تجزبیاتم بدون سو گیری هست

دوستان من بطور کاملا اتفاقی رفتم مشهد 

نمیخواستمم برم ولی گفتم سفره دیگه برم حالم عوض شه

من باورم نمیشد مگه میشه امام رضا بین این جمعیت چطوری حواسش به تک تک زائر هاش هست

اونجا از دلم رد میشد غذای حرم میخوام فرداش دعوت میشدم

از دلم رد میشد گیره مو میخوام یه خادم همون لحظه میذاشت کف دستم 

ارتباطم با امام رضا قوی شد بعد با بقیه ائمه 

دیدم واقعا وجود دارن 

این ماییم که غافلیم ازشون سرمون زیر برفه زجر میکشیم و هیچ پناهی نداریم

این حرفا ذو ادمی داره بهتون میزنه که سر تاپا گناه و خطاس خیلی کارا کردم که گناه بوده که اگه ایمان قوی اری داشتم نمیکردم و اسیب نمی دیدم 

دوستان دلتونو بدین به خدا با ائمه دوست بشین اعتماد کنید بهشون حق مردمو ضایع نکنید گناه نکنید به خدا دلتون اروم میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره حواسشون هست ولی بعضی وقتا آدم دلش میگیره 

مگه ما جز خدا و اینه کیو داریم 

من دوست ندارم محتاج بنده بشم 

همه حرفام و به خدا میگم پلی وقتی مشکلم حل نمیشه وقتی جوابمو نمی‌ده دلم می‌شکنه 

می‌دونم خدا می‌شنوه می‌دونم مهربونه من به جز اون کسیو ندارم .....

با تاپیکت گریه کردم  حال دلم اصلا خوب نیس

من اینا رو از سخت ترین روزای زندگیم نوشتم ولی ارومم چون خودمو سپردم به خدا 

یه زیارت نامه امام رضا بخون اون مختصرش  رو خیبلی اروم میشی

2740

یادم افتاد به بازیگر فیلم آقازاده. پردیس عابدینی هم میگفت تو نوجوانی رفته بود حرم آقا ازش درخواست داشت دیگه هم نرفته بود اصلا تا سر ضبط فیلم آقازاده. گفت شوکه شدم از کرامت آقا.

آقا جان به حق این شب عزیز وفات پدر بزرگتون به حق جوادتون دست همه ما رو بگیر

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
اره حواسشون هست ولی بعضی وقتا آدم دلش میگیره  مگه ما جز خدا و اینه کیو داریم  من دوست ند ...

تاپیکم با عنوان با من تماس بگیرید یه کتاب عالی توش گذاشتم حتما بخونین.
خصوصا فصل اولش که شرایط اجابت دعاست.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
من اینا رو از سخت ترین روزای زندگیم نوشتم ولی ارومم چون خودمو سپردم به خدا  یه زیارت نامه امام ...

منم گریه کردم با تاپیکتون و حال خوب گرفتم.
خدا و اهل بیت یار و یاورتون باشن.
خوش اومدین سر سفره رحمت، مغفرت و اجابت خدا!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

دو حدیث گهربار از امام رضا علیه السلام.

قال الرضا علیه السلام:

«اَلْاِمَامُ اَلْاَنِیسُ الرَّفِیقُ وَ الْوَالِدُ الشَّفِیقُ وَ الْاَخُ الشَّقِیقُ»

امام مونسی دلسوز، پدری مهربان و برادری همدل است.

مُسند الامام الرضا علیه السلام / ج 1/ ص 69

قال الرضا علیه السلام:

«اِذَا نَزَلَتْ بِکُمْ شَدِیدَةٌ فَاسْتَعِینُوا بِنَا»

هر گاه برای شما پیش آمد سختی روی داد از ما کمک و یاری بجوئید.

مستدرک الوسائل/ج5/ص229

خوش اومدین سر سفره رحمت، مغفرت و اجابت خدا!

در توبه و مهربانی و بخشش خدا همیشه برای بنده اش بازه.

شخص توبه کننده محبوب خداست.

بسم الله الرحمان الرحیم.

خدا ارحم الراحمینه. مهربانترین مهربانانه. خدا توبه پذیر و غفوره.

خدا به بنده هاش نزدیکه و اجابتگر دعاهای ماست. خدا مهربان و دوستدار ماست.

خدا عاشق و مشتاق و منتظر ماست تا خالصانه به آغوش رحمتش برگردیم.

کارای خوبمون رو بیشتر و از گناهانمون صادقانه و خالصانه توبه و به سمت خدا برگردیم.

اونوقت خدا ما رو مشمول مغفرت و رحمت بینهایتش میفرماید.

فقط باید سعی کنیم دیگه اون گناه رو تکرار نکنیم و گذشته رو هم جبران کنیم. مثلا نمازها و روزه های قضا رو به جا بیاریم و اگه حق الناس هم بر گردنمون هست جبران کنیم.

تاپیکام رو بخونین همشون امیدبخشه و درباره توبه پذیری و رحمت واسعه خدا و مهربانی امام زمانه

این کتاب کاملا امیدبخش رو درباره رحمت و محبت و مغفرت و اجابت خدا بخونین.

جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:

2706