2737
2739

البته مهمون هم بی محلی میکنه اگه غذای ساده بدی بهش.در کل آدم ها غذای خوشمزه دوست دارن

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

شوهرم همیشه مفصل میخاد سرخ کردنی بهش بدم با غر و‌ زور میخوره

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم

یه برادر همسرم غذا براشون مهم ترین چیزه

همسرم و اون یکی برادر نون خالی هم میخورن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731

دیروز من نامزدم خودش تنها خونه بود 

بعد گفت دارم غذا درست میکنم😑

عکس غذا رو فرستاد گفتم اینو چطور خودت تنها میخوری امکان نداره کسی پیشت باشه عصبی شد گفت دختر همسایمونو صدا زدم بیاد از دستپخت من بخوره خب خودم تنهام😐😂

گفتم من حوصله ندارم اینقدر برا تو بعد عروسی غذا درست کنم🤧

بسیار شکمو و غذای خوشمزه هم فقط میخواد 

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
نمیدونم یه برادر همسرم غذا براشون مهم ترین چیزه همسرم و اون یکی برادر نون خالی هم میخورن

نه .دقت کنی متوجه میشین که چقدر شکم پرست هستن.

2738
نه .دقت کنی متوجه میشین که چقدر شکم پرست هستن.

خب چقدر دقت کنم نه ساله دارم باهاشون زندگی میکنم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بخدا فک کنم فقط شوهر منه اگ سه روزم غذا درست نکنم هیچی نمیگه کلا نکه خوش اخلاق باشه و فلان ن اصلا شکمو نیس بزور غذا بهش میدم صبحونه اصلا نمیخوره نهارم همیشه میگه میلم نمیکشه بزور میخوره مامانش میگه از بچگی همینطور بوده بزور غذا میخورده🤔🤔😐

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

اگر به شکمشون و زیرش برسیا خیلی مردا خوبین اتفاقا😅

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
دیروز من نامزدم خودش تنها خونه بود  بعد گفت دارم غذا درست میکنم😑 عکس غذا رو فرستاد گفتم اینو ...

تلاش تلاش تلاش کنید یاد بگیرید.چقد ساده گی کردین گفتین نمیتونم حوصله ندارم و اینا.ازت سرد میشه خدایی نکرده.کانون خانوادت و گرم نگه دار💚💚💚💚💚

شوهر من براش فرقی نداره همه چی میخوره اگه هم خوشش نیاد نمیگه این چیه درست کردی یا اینکه دعوا راه بندازه میگه گشنم نیست بعد می‌ره بیرون میخوره یا میخره میاره 🤣 بیشتر هم عاشق فست فوده

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706