2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم خیلی حسوده

303 بازدید | 19 پست

اینجوریه که هرچی شوهرم برا من میخره باید واسه اونم بخره 😑

هرچیزی که واسه من بگیره میگه منم میخوام 

پریشب تولدم بود شوهرم یه انگشتر واسم خریده بود گفت پس من چی نمیخوای واسه منم بخری 

شوهرم هم رفت یکی عینشو براش خرید 

منم  انگشترمو دادم به خواهرم چون نمیخواستم باهاش ست باشم 

اصلا هم از این حرکتش خوشم نیومد به نظرم اصلا این کارش جالب نبود .بار اولش هم نیست یکدفعم واسه روز زن شوهرم برام یه روسری خرید پاشو کرد تو یه کفش😐 گفت الا و بلا باید واسه منم بگیرییییی .منم خواهرتم تو از وقتی که با زنت ازدواج کردی همه توجه ای که رو من داشتی رفته رو زنت 

شوهرم بهش گفت هرکسی جای خودشو داره خواهر عشقی که من به تو دارم با عشقی که به ترانه دارم که از یه جنس نیست

روکرد گفت نه اون دختر مردمه غریبست من از پوست و گوشت

استخونتم و هم خونتمو اون موقعی که من بودم که زنت نبودو از این حرفا 

شما میگید من با این چی کار کنم ؟   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم فقط خدا بهت صبر بده

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740
دهن به دهن نشو یه مدت بعد خودش از رو میره  بزار شوهرت باهاش رو در رو شه تو ضعف نشون نده

من کوچکترین دخالتی نکردم با اینکه داشتم از حرص می مردم 

گفتم الان یه چیزی میگم به ضرر خودم میشه من همیشه توی 

عصبانیت سکوت میکنم 

مادرشوهر من دقیقا همین مدلیه من اولا برام مهم نبود واقعا بعد که خیلی اذیتم کرد و روزای مهمم رو خراب کرد یکم حساس شده بودم چون بیش از حد هم دخالت میکرد

ولی دیگه بیخیال شدم هر کاری میخواد کنه آرامشم مهم تره

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
مادرشوهر من دقیقا همین مدلیه من اولا برام مهم نبود واقعا بعد که خیلی اذیتم کرد و روزای مهمم رو خراب ...

انقد رو مخم راه میره که اعصاب و روان واسم نذاشته کلا چشم نداره منو ببینه میخواد سر به تنم نباشه .مثل یه خاریم تو چشم 

اش

ای بابا فقط باید دعا کنی ازدواج کنه بره پی کارش دیگه مادرشوهرش چیزی نمیگه بهش آخه 

ایشالا شوهر کنه همه این انتظاراتی که از شوهر من داره رو شوهرش واسش برآورده کنه که دیگه از شوهر من نخواد😕

2706