2733
2739

بعضیا فقط زن می‌خوان 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی رو میشناسم چون دوست دخترش بهش جواب منفی نداده اینم رفته خواستگاری دختر خالش نمی‌دونم دیگه 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
واقعاً ؟

آره ندیدی یکی جواب رد میده میرن سراغ مجردای دیگه فامیل

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

دو دسته هستن،یه عده فقط میرن جلو واسه دختری که خیلی دوستش داشته باشن و اغلب هم تو آقایون با سن بالای حدودا ۳۲،۳۳اتفاق میوفته،دسته دوم که از ۱۸ سالگی شروع میشه،دلشون مثل کاروانسرا البته با در بادبزنی میمونه،دخترا گروه گروه با هم میان تو و میرن بیرون،معیار واسه همچین پسرایی معنی نداره،یه دل زیبا دارن،هر کیو میبینن میخوان

2740
ینی چی

یعنی یه زن باشه دیگه حالا هرکس 

مگه میشه بالاخره باید از قیافش و اخلاشو تیپشو اندامش خوشش بیاد

خب مگه ندیدن که مثلا خواستگاری خواهر بزرگه میان یهو کوچیکه رو میپسندن یا اگر یکی نه بگه میرن سراغ بقیه مجردای فامیل. اصولا تو این موارد ظاهر بیشتر مدنظره و مونث بودن