2752
2734

اسی جان

اولی برات عالیع

حالا به دومی حست رو بگو ببین چی میگه

ولی خیلیا گفتن دومیه مرد زندگی نیست

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی جان اولی برات عالیع حالا به دومی حست رو بگو ببین چی میگه ولی خیلیا گفتن دومیه مرد زندگی نیست

عععع 

ولی من عاشق ریسک کردنم اگر قبول کردو خوشش اومد ازم باهاش میرم تو رابطه ببنم تا کجا پیش میره..

عععع  ولی من عاشق ریسک کردنم اگر قبول کردو خوشش اومد ازم باهاش میرم تو رابطه ببنم تا کجا پیش م ...

اخه یه خانومی تو تاپیک ات گفت که همچین چیزی براش پیش اومده و رفته طرف کسی که خودش دوسش داره طرف لا*شی در اومده

حالا شما برو به عشقت بگو که دوسش داری ببین چیکارها برات میکنه و اخلاقش رو با اولی مقایسه کن ببین کدومشون عالیه برات

تاپیک زدی درموردشون منو تک کن عزیز دلم

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
اخه یه خانومی تو تاپیک ات گفت که همچین چیزی براش پیش اومده و رفته طرف کسی که خودش دوسش داره طرف لا*ش ...

منم تگ کنی اسی 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
اخه یه خانومی تو تاپیک ات گفت که همچین چیزی براش پیش اومده و رفته طرف کسی که خودش دوسش داره طرف لا*ش ...

باشه قشنگم حتما تگت میکنم 

باید خیلی فک کنم شایدم جرف شما درست باشه اونی که دوسم داره خیلی بهتره برای زندگی...

چشم

بی بلا قشنگم

اسی میشه یه عکس ازخودتت از نزدیک بزاری الان باز تا شلوغ نیست چهرت دلنشین بود 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
باشه قشنگم حتما تگت میکنم  باید خیلی فک کنم شایدم جرف شما درست باشه اونی که دوسم داره خیلی بهت ...

مرسی عزیز دلم😘هرچی برات پیش اومد فقط بهترین ها باشه 🫠

2706