2733
2734
عنوان

تاسیس افق کوروش خواهشا بیایین😢

201 بازدید | 15 پست

خانما کسی اطلاعاتی داره درباره راه اندازیش؟ سود داره خوبه ؟ چقدر سرمایه میخواد خواهشا کمک کنین شوهرم کارشو از دست داده تو فکر یه شغل خوبیم میشه کمک کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ممنون عزیزم نمیدونی برای شروع چقدر سرمایه میخواد؟؟ 

سمت ما تازگیا هایپر زدن خیلی قیمتش مناسبه امیدوارم بعد جذب مشتری افزایش قیمت نده

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

والا اول مکان تایید میکنن یعنی بازرس از خودشون میاد 

بعد باهاتون قرارداد میبندن یه وام ۷۰۰ تومنی هم میدن بهتون رو هر کالا 10 درصد سود

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
2740

سرمایه ای فک کنم نی. یه وثیقه ملکی باس وکالت بدی به شرکت افق. یه جای بالای 400 متر هم ردیف کنی. جنس و امکانات رو خود افق بهت میده با ده در صد فروش. دیگه اجاره و پول کارگر و اینا با خودته. مثلا اگه روزی 20 میلیون بفروشی ماهش میشه 600 تومن ماهی 60 تومن داری که خرج در رفته 20 برات میمونه 

یه بار پرسیدم اینجور بود جدید رو نمیدونم

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
والا اول مکان تایید میکنن یعنی بازرس از خودشون میاد  بعد باهاتون قرارداد میبندن یه وام ۷۰۰ توم ...

ممنون عزیزم ببخشید یوال زیاد میکنم من تو گوگل خوندم که یکی از شرایطش سن که باید ۲۵ سال باشه من ۲۳ هستم یعنی قبول نمیکنن؟؟ شوهرمم کارت پایان خدمت نداره 😬

سرمایه ای فک کنم نی. یه وثیقه ملکی باس وکالت بدی به شرکت افق. یه جای بالای 400 متر هم ردیف کنی. جنس ...

بنظرم متراژش کمتر از ۴۰۰هست جایی که من دیدم

خیلی خوبه جنس رو خودشون میدن و اینکه اگه بخوایم جمع کنیم جنسارو میگیرن بدون ضرر دیگه درسته؟

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
ممنون عزیزم ببخشید یوال زیاد میکنم من تو گوگل خوندم که یکی از شرایطش سن که باید ۲۵ سال باشه من ۲۳ هس ...

😅ببخشید واقعا اینو نمیدونم اما زنگ بزن بپرس 

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
بنظرم متراژش کمتر از ۴۰۰هست جایی که من دیدم خیلی خوبه جنس رو خودشون میدن و اینکه اگه بخوایم جمع کنی ...

کارشناسشون میاد میبینه. اجناس برا خودشونه شما فقط میشید فروشنده شون

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2706