2737
2739

میگه الان ادم دلش نمیخاد چششم بت بیفته همش میگ بخاطر جوشام جوری دلمو شکسته ک همش میرم عکسای دوران نامزدیمو میبینم حسرت میخورم💔

یکسال پیش نامزد بودم موهام بلند و خرمایی صورتم بدون جوش صاف شفاف خوشگل بودم

یکساله عروسی کردم بعد عروسی ریزش مو پیدا کردم موهامو پسرونه کردم

صورتمم همش جوش میزنه

شکمم دراوردم نمیدونم چرا این بلاها سرم اومد جوری ک همش میگم کاش مجرد میموندم

تو یه ساختمونیم تو این یکسال از بس بداخلاقه کارم هرروز حرص و جوش و استرسع یه بیرون بخام برم کل تنم میلرزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببخشید ولی گوه خورد

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بگو ولی اتفاقا شما اصلا تکون نخوردی همون آشغالی که بودی هستی

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740

اره نمیدونم چرا بعد ازدواج ادم ابنجوری میشه

شما تنها نیستی منم شکم دراوردم ی کوچولو... منی ک همه از هیکلم تعریف میکردن 

یکمم صورتم جوش میزنه

طبیعیه

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂
جوش و شکم و اکثرا همه دارن به خودت برس جلوش راحت نچرخ و همیشه مرتب و ارایش کرده باش معلومه زبونش درا ...

تو نامزدی هرروز یه لباس میپوشیدم و همیشه ارایش داشتم و لباسام شیک بودن الان همش با یه لباسم زیاد اهمیت نمیدم ب ظاهرم چون موهامم کوتاه کردم صورتمم جوش میزنه انگیزه ندارم

تو نامزدی هرروز یه لباس میپوشیدم و همیشه ارایش داشتم و لباسام شیک بودن الان همش با یه لباسم زیاد اهم ...

ب خودت برس بخاطر خودت .موهای کوتاهم قشنگیه خودشو داره ازش لذت ببر.

برو باشگاه ورزش روحیتو قوی میکنه.

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️

عزیزدلم از قدیم گفتن دوری و دوستی

اگر جایی دیگ بتونید ساکن بشید ک این حجم از استرس بهت وارد نشه خیلی بهتره، نهایت هر از گاهی سر میزنید بهشون

زندگی خیلی کوتاهتر از اونه ک بخایم به کام خودمون تلخش کنیم

جدا باشی ی باشگاه میری روحیت خوب میشه فرم بدنت مثل سابق میشه کسی هم نیست انرژی منفی بده

تو نامزدی هرروز یه لباس میپوشیدم و همیشه ارایش داشتم و لباسام شیک بودن الان همش با یه لباسم زیاد اهم ...

عزیزم من انقد اذیت کردن موهای نرم و بلند داشتم همش ریزش مو حتی نرفتم کوتا کنم خودم تو حموم کوتاشون کردم تمام صورتم جوش ملتهب میزد همش از حرص جوش بود برای اینکه پرروو نشن سعی کن بیخیال باشی شاد باش موزیک گوش کن لباسای گرون بخر به خودت برس بل دوستات برو بچرخ کلا برمیکردی به قبلت بعنوان کسی که تجربشو داره بهت میگم