2733
2734

60روز شد قهر کردم

بنظرتون این مدت به کاراش فکر کرده و پشیمونه

اولین بار قهر کردم و نامزدم

همو خیلی دوست داشتیم اما متاسفانه به خاطر دخالت خانوادش بینمون بحث شد

اصلا باهم حرف نزدید تو این ۶۰ روز 

زنگی پیامی؟؟

معلومه که فک میکنه

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه نمیشه که مادرش حرف بزنه و به من احترام هزاره کدوم عروس عقدی دیدی عیدی نبرن براش

واقعا الان برای عیدی نبردن قهری؟؟؟؟ما رسم ندادیم......خود داماد برای عروس هرچی دلش خواست میخره رسم بردن و فلان نداریم گلم

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش

آقایون توی جدایی و قهر پارتنرشون میرن سراغ یکی دیگه و یه شرگرمی واشه خودشون پیدا میکنن. اصلا تو فکر کارا و حرکات طرف نمیرن مگر اینکه استثنا باشه

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
نه  فقط چون همسایه کوچه پشتی هست گاهی رد میشه از جلو خونمون

ینی اصلا نیومده دنبالت یا زنگت بزنه؟ عجب ادمیه

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
2706