2752
2734
عنوان

بنظرتون به کاراش فکر می‌کنه لطفا همه جواب بدین حتی اقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 26 پست
مقصر من که نبودم  تازه اون فرصت خوبی داشت برا اشتی بیاد هم تبریک عید هم تولدم اما نیومد

خب شاید خانواده اش اجازه ندادن در هر صورت اگه قهر ادامه داشته باشه باعث سردی روابط میشه و توی قهر اگه هر دو من باشید و یکی کوتاه نیاد اوضاع بدتر میشه

کاربر آقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره کار مادرشه می‌دونم  داداشش دوبار نامزدیش بهم خورد سر اخلاق مادر و خواهرش

خو دیگه هیچی بدرد نمیخوره کات کن تمام وقتی دوماهه نیومده دیگه از طرف اون همه چی تموم شده

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
خانواده منم میگن تموم کن تا نرفتی زیر یه سقف

اره عزیزم امیدوارم موقعیت بهتر بیاد تو زندگیت

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
متاسفانه مادرش و خواهرش همه کاره هستن داداشش دوبار نامزدیش بهم خورده

با قهر چیزی درست نمیشه بهتر اساسا باهم صحبت کنید و یک نتیجه منطقی برسید و اگه لازم بود با هم برید مشاوره 

کاربر آقا