2737
2734

صبر

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلند کنی که بعد پسفردا این عقب مونده ها بیان بهت بگن چجوری خودتو میشوریو وای چقدر چندش و فلان و بهمان همونطور که بمن میگن؟ 😂

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
بلند کنی که بعد پسفردا این عقب مونده ها بیان بهت بگن چجوری خودتو میشوریو وای چقدر چندش و فلان و بهما ...

این آدما ک والا هرکاری کنی ی چیزی میگن بیخیالشون😂

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       

دست به سیاه و سفید نزن 

محکم سرتو با ناخنات نشور 

از ته نگیر 

ناخن نخور 

سبزیجات و حبوبات بخور 

و در آخر مهم تر از همه ژننننننن خوب 

آبلیمو هم خوبه واسه استحکام ناخن ۱۰ دیقه بمونه بشور 

روغن زیتون هم خوبه ۱۰ دیقه بعد بشور 

و لاک هم زیاد نزن ناخن زرد میشه 

فقط مراسم به مراسم

حال یک دل را اگر کردی خراب آماده باش اشک دلشکسته خانه ویران میکند 
دست به سیاه و سفید نزن  محکم سرتو با ناخنات نشور  از ته نگیر  ناخن نخور  سبز ...

ممنون ازت گلی ❤️💞

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
2740
این آدما ک والا هرکاری کنی ی چیزی میگن بیخیالشون😂

عزیزدلی 😆 بله همینطوره.

دوستان بمن گفتن چکاپ شده بودن کمبود ویتامین دی داشتن امپولشو که میزدن رو ناخناشون تاثیر بسزایی داشته.

چندنفرم گفتن قرص زینک پلاس نتیجه داده بهشون.

جز این، چیزای موضعی مثل روغن نارگیل و کرم تقویت ناخن نئودرم هم پیشنهاد کردن.

خود منم بهت پیشنهاد میکنم مدام مرطوب کننده ی دست استفاده کنی خیلی تاثیر خوبی برای ناخن داره.

جز اینا دیگه کار خاصی برای ناخن نمیشه کرد اکثر مواقع ژنتیکش خیلی مهم و غیرقابل تغییره

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
عزیزدلی 😆 بله همینطوره. دوستان بمن گفتن چکاپ شده بودن کمبود ویتامین دی داشتن امپولشو که میزدن رو ن ...

مرطوب کننده ربطش چیه به ناخن 🤔

مرطوب کننده ربطش چیه به ناخن 🤔

عزیزی ♥️ ربطش توی خودم به این شکله که متوجه شدم روی چندتا چیژ تاثیر داره، یک اینکه وقتی دستم به اب میخوره بعدش اگه مرطوب کننده نزنم توی یه مدتی که اینکار هی تکرار بشه عمر ناخنام کم میشه و میشکنن.

دو اینکه کوتیکول ناخنام به شدت تمیز و سالم، بدون پوسته پوسته شدن میمونن.

سه اینکه مقاومت ناخن نسبت به خشکی توسط مواد شوینده موقع گردگیری یا شستن ظرف و لباس بالا میره

و دراخر اینکه در مجموع، جلوی زیادی نرم شدن ناخن و خم شدن یا زیادی سفت شدن و شکستنشو میگیره. کاملا یه حالت تقویتی و مراقبتی برای ناخن داره. 

خصوصا اینکه اگه ادم لاک زدن باشین، باعث میشه ناخناتون رنگ و بو نگیرن ( اون جرم زردی که یه سری ناخنا میگیرن رو اگه دیده باشید. )

عزیزی ♥️ ربطش توی خودم به این شکله که متوجه شدم روی چندتا چیژ تاثیر داره، یک اینکه وقتی دستم به اب م ...

اهان مرسی قشنگم ❤️❤️

اهان مرسی قشنگم ❤️❤️

خواهشمندم عزیزدل 💋♥️

عزیزدلی 😆 بله همینطوره. دوستان بمن گفتن چکاپ شده بودن کمبود ویتامین دی داشتن امپولشو که میزدن رو ن ...

ممنون عزیز 🥰❤️