2733
2734
عنوان

چیکار کنم از فکر این پسر بیام‌بیرون درسمو بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 125 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عجب میرقصین خواستگار میاد 😂😂 ‌ ولی جدا از شوخی فاصله سنیتون زیاده  اما اگه دو طرف همدیگه ر ...

اره بخدا

یکیشون جلو چشمم‌میره از عموم خواستگاریم میکنه

پرو بزار برم😂

یکی از دلایلی که از ازدواج فامیلی بدم می یاد همینه 

بشه هزار مشکل داره نشه هزار و یک مشکل 

اگه اینقدر سنت کمه که هنوز داری درس میخونی و ۱۴ سال اختلاف سنی برات بی اهمیته یعنی عشق کور کورانه و اصلا وقت ازدواجتون نیست  و چه خوب  که خانواده فهمیده ای داری که برای دخترشون ارزش قایل هستند و با این شرایط نذاشتن ازدواج کنه 

به سن من برسی میفهمی چی میگم خواهرم

پس بچسبینبه درستون

اونم یه دوره مثل همه ی دوران زندگی بود و تمام شد 

آینده ات دست خودته خرابش نکن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
الان کنکوریم منطورت پسره

منم کنکوریم 

یکی میگفت سال کنکور یطور میشی تیر چراغ برقم میبینی عاشقش میشی 

راست میگفت 

بشین درستو بخون من خودم اول مهر از یکی خوشم اومد هفت سال بزرگترم بود ، دیدم فاصله سنیمون زیاده و عقایدمون نمیخوره بیخیالش شدم

وگرنه یکی دوماه بود نمیتونستم درس بخونم 

درستو بچسب ، سال کنکور ادم زیاد جنس مخالف نمیبینه تا ینفرو میبینه میره تو کفش😂😂

2740
ن بابا رابطه چی خب وقتی خانواده م‌مخالفن وقتی ریده شده ب همه چی اختلافمونم زیاده ب خیلی چیزا فک ...

خب بهش بگو اگه انقدر اذیتی

خونوادتم باید راضی کنی خیلیا بودند که با وجود مخالفت خونوادشون بهم رسیدند

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
ببینم  تو رو خدا می خوام از نی نی سایت فرار کنم 😂😂😘

میخوای منو ببین کلا از مجازی فرار کن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2706