2737
2734
عنوان

نمیخام ماشین قرض بدم .....

355 بازدید | 25 پست

سلام ، پدر شوهرم چند وقته ماشینشو فروخته چند وقت یکبار میگه بهم ماشین بدین کار دارم ، ولی من دوست ندارم بهش ماشین بدیم ، وقتی ما ماشین نداشتیم ماشینشو به ما نداد ، هر وقتم کار داشتیم یه تعارف نمیکرد بیاین ماشین منو ببرین باید شوهرم میرفت التماس میکرد میگرفت ، بابای من ۴ ماه ماشین بهمون داد تا خریدیم ، تازه بابام ۴۰ میلیون قرض داد بهمون سر همین ماشین که هنوزم پس ندادیم و وقتی بهش گفتم پدرشوهرم ماشینو میبره ناراحت شد ، همین پدرشوهرم قول خونه به من داد موقع خاستگاری ولی الان نمیخره ، اجاره خونه مارا میده به خاطر همین شوهرم میگه اگه بگم ماشین نمیدم دیگه اجاره نمیده ، ولی من دلم نمیخاد کسی که بهم ماشین نداده و اصلا نمیخاست بزاره ما بخریم بهش ماشین بدم ، من خونه پدرم کلاماشین زیر پام بوده و اصلا بدون ماشین نمیتونم هیچ کاری کنم یعنی در واقع تو خونه حبس میشم ، لطفا راهنمایی کنید چی بگم چطور رفتار کنم که نیاد ماشینو ببره 

ماشینو پسرش خریده اگرم بهتون ماشین نداده در واقع به پسرش نداده  ماشینو بده بلاخره همه روزی محت ...

نه دیشب گفت 40 تومنش رو بابای خودش داده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا بوده همین بوده.

خانواده دختر دلشون میسوزه برا دختر خودشون

خودتم داری میگی اذیت میشی بدون ماشین. پس عجیب نیست بابات پول قرض داده برا ماشین. یا ماشین شو قرض داده. چون در واقع می‌خواسته تو راحت باشی.

درصورتیکه پدر شوهرت میدونستم پسرش آنقدری اذیت نمیشه و اگرم بشه، مرده. براش مهم نبوده

2742
ماشینو پسرش خریده اگرم بهتون ماشین نداده در واقع به پسرش نداده  ماشینو بده بلاخره همه روزی محت ...

همین هارو یکم مهربون تر به همسرتون بگید

تعارف که ندارید باهم

بگو ماشین یه چیز شخصیه و خودمون لازم داریم

اگه لازم نداشتیم نمیخریدیم

پروفایلم خودمم😊

من کاری به این ندارم میخواد ماشین بده یا نده

اما اینکه میگید ماشینو پسرش خریده مگه تو زندگی زن و شوهر پول منو تو داره؟

اون پولی که مرد داره درمیاره روزیه زن هم هست روزیه بچه هاش هم هست 

زن هم داره تو اون زندگی زحمت میکشه یه وقت نمیخوره یوقت نمیپوشه که زندگی پیش بره

درک نمیکنم پول پسرش پول همسرتو

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2740

بعد طبق گفته هات، پدرشوهرت وضع مالی پایین ترس از بابات داره. داره اجاره خونتونم میده. به خاطر همین دیگه نمیتونی چیزی بگی.

من پدرشوهرم رانندگی نمیکنه. خواهر شوهر هامم همین طور. فقط تو خونشون شوهر من راننده بوده. بعد که ازدواج کردیم باردار شدم، ماشین شون که در خونشون همین طوری مونده بود رو، به ما قرض ندادن. ولی بابام که بدون ماشین کارش فلج میشه، داد. چند ماه دستمون بود.

حرفم نمیتونستیم بزنیم چون تو خونه به نام مادرشوهرم نشسته بودیم و اجاره نمیدادیم.......

من کاری به این ندارم میخواد ماشین بده یا نده اما اینکه میگید ماشینو پسرش خریده مگه تو زندگی زن و شو ...

نه منظورم اینه که غصه نخور اگرم خراب بشه یا چیزی خودشون باهم کنار میان 

اعصاب خوردی بعضی چیزا بیشتره تا مادیات

ماشینو در واقع من خریدم اگه خانواده من نبودن نمیتونست بخره ، پول داشت پدرش ولی فقط ۱۰ تومن به پسرش کمک کرد بعدم یه ماشین برای دو تا خانواده نمیشه ، من کمک خواستم که چیکار کنم ماشینا نبره اگه میخواستم بهش بدم که کمک نمیخواستم

تا بوده همین بوده. خانواده دختر دلشون میسوزه برا دختر خودشون خودتم داری میگی اذیت میشی بدون ماشین. ...

دقیقا من بابام به خاطر من پول داد ولی الان شده به کام اونا

همین هارو یکم مهربون تر به همسرتون بگید تعارف که ندارید باهم بگو ماشین یه چیز شخصیه و خودمون لازم ...

همسرم میدونه حق با منه ولی میگه اگه ندم دیگه اجاره خونه نمیده 

2706