2752
2734
عنوان

نمیخام ماشین قرض بدم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 25 پست
من کاری به این ندارم میخواد ماشین بده یا نده اما اینکه میگید ماشینو پسرش خریده مگه تو زندگی زن و شو ...

دقیقا اگه من نبودم پدرش نمیزاشت موتور بخره چه برسه به ماشین ، من با قرض و قوله ماشین دارش کردم منتیم نیست ولی زوره به پدرش ماشین بدم زوره به خدا

بعد طبق گفته هات، پدرشوهرت وضع مالی پایین ترس از بابات داره. داره اجاره خونتونم میده. به خاطر همین د ...

بدبختی من همینه گولم زدن ، گفتن برا پسرمون خونه میخریم ولی نخریدن الانم طلبکار ما شدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدبختی من همینه گولم زدن ، گفتن برا پسرمون خونه میخریم ولی نخریدن الانم طلبکار ما شدن

هر وقت ماشین خواست باید شوهرتون می‌گفت ماشین من نیست از خانومم اجازه بگیرید اونجوری دیگه روش نمیشد زیاد ماشینمو ببره روش نمیشد 

2731

من پسرم خب .

ببین برای چیزهای بیخود مثل همین ماشین و نمی‌دونم کی چی گفت کجا رفت و این چرت پرت هارو بریزید دور .

در حال زندگی کن به علایقت بپرداز .

اصلا خود ماشین چیه که بدی یا ندی .

یا چیز چرت چرا تو مغزت نگه می‌داری .ماشین داد یا نداد .

یه بار زندگی میکنی .

بقول سهراب سپهری یه بار جوانی کردم .

عشق کن زندگی کن 

راهنمايي ندارم

اگه ماشين مال خودت نباشه و مال شوهرت باشه ك از اين حرفا نميتوني بزني

ولي اينكه اجاره خونه تون رو ميدن و انقد روت زياد هست برام جاي تعجبه خوبي بهتون نيومده

ميتونستي ازدواج نكني تا وقتي خونه رو براتون نخريدن! ولي هم ازدواج كردي هم اجاره تون ميدن هم دلت نمياد ماشين بدي خدا رحم كنه ب اون خانواده ك تو عروسشي

مرده شور پدر شوهرا رو ببرن فقط حرصاشون براماعه پولاشون برا کسایی دیگه

والله ، پولاش برا دختراشه دائم جهیزیه میخره حتی یه خاستگارم هنوز نیومده اونوقت به ما فقط میگه ندارم

هر وقت ماشین خواست باید شوهرتون می‌گفت ماشین من نیست از خانومم اجازه بگیرید اونجوری دیگه روش نمیشد ز ...

زبون نداره همش تو سری خوره ، نمیتونه از حق خودش دفاع کنه 

من پسرم خب . ببین برای چیزهای بیخود مثل همین ماشین و نمی‌دونم کی چی گفت کجا رفت و این چرت پرت هارو ...

آدم نامرد باید یکی جوابشو بده ، نمیزارن آب خوش از گلوم بره پایین 

راهنمايي ندارم اگه ماشين مال خودت نباشه و مال شوهرت باشه ك از اين حرفا نميتوني بزني ولي اينكه اجار ...

روی من زیاد نیست ، اجاره خونه به من ربطی نداره که بخوان منتشو سر من بزارن ، به دروغ اومد در خونه ما گفت خونه میخرم ، قبل عقدم دروغ گفت میخوام وام مسکن بگیرم قباله ازدواج میخواد عقد کردیم ، بعد بهش گفتیم گفت فعلا نه ، بعدم اومدن جنگ و دعوا که باید عروسی کنید به زور عروسی کردم ، نمیخواستم عروسی کنم ، آدم نامرد ندیدی که زود قضاوت میکنی ، وقتی اومد خاستگاری گفتم من تا چهار سال نمیخام عروسی کنم ، ولی خودشو زد به اون راه پدر شوهرم سر یه سال مجبورمون کرد عروسی کنیم ، اینقدر بدی در حقم کردن که جاش نیست بگم ، فقط نمیدونم مجردی یا متاهل خدا کنه گیر همچین آدمای دو رویی نیفتی تا بدونی چه خبره