2737
2739
عنوان

شما جای من بودین چه رفتاری نشون میدادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه راجب رتبه ات یکم ازت سوال بپرسم؟و اینکه تو این چن ماهه باقی مونده البته ۵۰ روز میشه پزشکی ازاد یا پردیس اورد؟یا دندون یا دارو

من صفر نیستم ۷۰ درصد کتابو خوندم و فقط مرورشه

و اینکه باید ترمیمم کنم

نمیفهمم قحطی دختره مگه که با پسرا دوست معمولی میشد. طرف به رفیق چندین و چندسالش خیانت میکنه زن رفیق ...

من حتی دوست پسر هم نداشتم و ندارم اصلاااااا ریکوست همکلاسیمو اونایی که پسرن رو حتی اکسپت هم نکردم

تو پیجم هیییچ پسری نیست به جز بابام و داداشم فقططط همین دوستم بود 

من به چشم رفیق میدیدمش واقعا

2742
میشه راجب رتبه ات یکم ازت سوال بپرسم؟و اینکه تو این چن ماهه باقی مونده البته ۵۰ روز میشه پزشکی ازاد ...

بله عزیزم میشه از پارسال که تاثیر معدل اومده خیلیییی کار راحت تر شده 

من پارسال پشت کنکور بودم چرا دروغ بگم پایه خوبی داشتم ولی از دو هفته مونده به امتحانات نهایی شروع کردم و قبول شدم رتبه ام شد 700 و خورده ای

2740
بله عزیزم میشه از پارسال که تاثیر معدل اومده خیلیییی کار راحت تر شده  من پارسال پشت کنکور بودم ...

عزیزم 🥲

کاش منم بتونم

پس از الان محکم باید نهاییو بچسبم و مرور چیزایی ک خوندم

بابا دوستیم فقط ازدواج چیه اخه

اینا فقط هدر دادن وقت و فرصت هاست چرا فکرتو برای کسی که هیچ نقشی تو زندگیت نداره درگیر میکنی اون قرار نیست شوهرت یشه یا حالا هرچی هیچوقت درک نکردم یه دختر چرا با پسری میمونه که هیچ قصدی نداره

𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 بهترین و زیباترین تاریخ زندگیمون🥹💕
2706