2737
2734
عنوان

بچع ها یکی بگه این فازش چیه

184 بازدید | 12 پست

ما توافقی رابطمون رو سر یه موضوع که داشت مشکل میشد الی رقم میل باطنی با گریه زاری تموم کردیم

چند شب پیش برام استوری گذاشت تو واتس اپ ( از استوری گذاشتن تو واتس متنفره) اهنگ مورد علاقمون رو گذاشته بود 

منم براش استوری اهنگ دیگه ای که مورد علاقمون بود رو گذاشتم

دیشب برام یه اهنگ گذاشته بود که معنیش این‌بود دلم تنگ شده اما نمینونم‌ بگم منم تو واتس یه استوری براش گذاشتم

اماااااااااااااا باز نکردههههه ۲۲ ساعت گذشته انلاین میشه اما باز نکردع‌

استوری عکسمو تو اینسنا باز کرده اما اینجا نه 

بعد از دوستا مشترکمون پرسیدم برای شما استوری داره میگن نه 

یعنی فقط منو تو لیست استوریم‌ پس چرا باز نکرد استوری منو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
داخل واتساپ یک گزینه ای هست اگه فعال کنی استوری کسی رو ببینی واست میزنع ک استوریت رو ندیده 

جدی؟؟؟؟؟ اخع تا چند روز پیش میزد استوریمو دیدع منم میگم نکنه چنین گزینه ای رو رفتع فعال کرده دیشب

2740
میگیم ولش کن میگی نمیشه میگیم بگیرش میگی نمیشه دست بندازم دهن خودمو جربدم ازدست شماها

😂😂😂😂😂خوب چیکار کنم دوسش دارم بخدا دست خودم نبست که اما اگر ادامع میدادیم هم دوتامون نابود میشدیم دل کندن هم سخته

برای تاپیک اخرتون اینجا پست میذارم که اونجا سرم نریزن اره این چیزا که گفتین اثره جادو هست اگه دوست دارید برطرف بشه اونم به کمک خودتون یه شماره براتون میذارم تماس بگیرید چشم خودتون باز میشه وهرکس هرکاری کرده باشه میاد جلو چشمتون ونوع جادوش وباطل میکنن