2737
2734

تقریبا 10 ساعت بکوب گریه کردم غم بزرگی دارم امروز 

حالا درد شدید کمر و زیر شکم دارم 

برم بیمارستان کاری میکنن؟

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

پاهام یخ بسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای چرا اره برو خدای نکرده چیزی نباشه

برای تشکیل قلبش هنوز نرفته بودم عزیزم بازم کاری میکنن بنظرت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله که مشکلت حل شده باشه عزیزم،استراحت کن،احتمالا بری بهت شیاف پروژسترون میده

ممنون عزیزم

اخه برای سونوی تشکیل قلب هنوز نرفته بودم گلم

منو برنگردونن دوباره خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گناه داره اون بچه امیدوارم سقط نشه

غمم خیلی بزرگه برام دعا کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

چرا چیشدی تو

الاان مهم سلامتی تو واون کوچولوته

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
ممنون عزیزم اخه برای سونوی تشکیل قلب هنوز نرفته بودم گلم منو برنگردونن دوباره خونه

راستی تا سونو قلب نری شیاف نمیدن فکر کنم،یسر برو حتما ،ولی استراحت رو زیاد کن مخصوصا سه ماه اول میگن بچه جاش سفت نیست،هم کمترکار کن هم کمتر استرس و غم و...به خودت راه بده