2733
2734
عنوان

خیلی خیلی عصبانی ام خیلییی زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 40 پست
۱۳ ساله نمیگذره

چی بگم

وقتی خودم تو این وضعم هیچ کمکی نمیتونم بهت بکنم متاسفانه

ببین چقدر اوضاعم خرابه الان یکی از کاربرا گفت داره طراحی میکنه بهش غبطه خوردم 

انقدر ناتوانم هیچ کاری ازم برنمیاد مدتهاست هیچ کار مفیدی نکردم اصلا انگار رنگ خاکستری پاچیدن به زندگیم کثیفه چرکه

من این حسا رو دارم ب علاوه احساس زشتی نمیکنم واقعا زشتم طرد شدم‌ بی پولم بی انگیزه ام و داغونممممم د ...

مشکل شما عدم خودشناسی و کمبود عزت نفس هستش عزیزم. من مشاور هستم در حد توان کمکی خواستین درخدمتتونم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم وقتی خودم تو این وضعم هیچ کمکی نمیتونم بهت بکنم متاسفانه ببین چقدر اوضاعم خرابه الان یکی از ...

باورت میشه حتی راه رفتنمم کند شده نمی دونم چرا

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
2742
مشکل شما عدم خودشناسی و کمبود عزت نفس هستش عزیزم. من مشاور هستم در حد توان کمکی خواستین درخدمتتونم ک ...

دوست عزیز مگه شما میدونید چ اتفاقی برای من افتاده ک قبل ویزیت نسخه می‌پیچید!..!مگه من ۱۵ سالمه ک بگم ب خاطر جوش دوران بلوغ زشت شدم.؟خیر جانم اتفاقی افتاده ک پذیرش این حقیقت و واقعیت خارج از توانم هست و درکل زندگیمو مختل کرده‌ 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
باید برای زندگیت برنامه ریزی کنی درمان بشی... عزیزم من مشاوره ام میتونم تا جایی که بتونم کمکت کنم

مرسی عزیزم

مشکل اصلیم اینه که عادت های بدم رو نمیتونم ترک بدم

2740
دوست عزیز مگه شما میدونید چ اتفاقی برای من افتاده ک قبل ویزیت نسخه می‌پیچید!..!مگه من ۱۵ سالمه ک بگم ...

دقیقا به عشق فک می کنم قیافم یادم میاد 💔

عزیزم اول اروم باش خودتو دوست داشته باش تا زندگی بهت خوش بگذره ،همه این دوره دارن ناراحتن یا حس پوچی دارن فقط باید از این دوران بگذری 

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
دقیقا به عشق فک می کنم قیافم یادم میاد 💔

😭

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
رابطه ات با خدا چ جوریه عزیزم؟

خوبه.چندین بااار ختم گرفتم قطعش کردم بدون اینکه دلیلش رو بدونم ولی اکثرا انگار بی حالم کندم نمیتونم اون ختم رو بخونم

2706