2752
2734
عنوان

خیلی خیلی عصبانی ام خیلییی زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 40 پست
خوبه.چندین بااار ختم گرفتم قطعش کردم بدون اینکه دلیلش رو بدونم ولی اکثرا انگار بی حالم کندم نمیتونم ...

نماز چی؟نماز کلیده ارتباطه ،اول وقت 

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلم نی نی داره...گناه داره ...خوابیده  الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگار زندگیم کثیفه کرخته

پریود نیستی احیانا؟🫢😉🥲

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
دوست عزیز مگه شما میدونید چ اتفاقی برای من افتاده ک قبل ویزیت نسخه می‌پیچید!..!مگه من ۱۵ سالمه ک بگم ...

من مشاور هستم عزیز . از صحبت های طرف مقابلم متوجه میشم جه اختلالاتی داره و چی بهش گذشته که باعث این افکار شده . چیزی نیستش نگران نباشید با تغییر عادات و سبک زندگی همه چیز حل میشه❤️ اگر تمایل داشتید مشاوره بگیرید در خدمتم.

2731
چه مشاوری هستی تو که به حس ششم های سایت متوسلی !!!

هر مشاوری میتونه خیلی مواقع نیاز به مشاوره داشته باشه و این طبیعیه خواهر گلم. من با اینکه مشاورم اما خیلی مواقع نیاز دارم یکی همراهیم کنه تا بتونم تصمیم درست بگیرم.  نیازمندی ذات انسانه. ولی بیشتر مواقع همین علم روانشناسی که دارم کمکم کرده. وگرنه الان در حال حاضر با وجود بسیاری از مشکلات اینی که الان هستم نبودم. مشاور بودنم تو زندگیم خیلی تاثیر گذاشته. 

چه مشاوری هستی تو که به حس ششم های سایت متوسلی !!!

خیلی از مواقع شده ، زمانی که دارم برای یه موضوعی از ناراحتی اشک میریزم ، یکی دیگه رو مشاوره دادم و حالش رو خوب کردم. 

باور کنید مشاورها هم نیازمندن و سنگ نیستن🙃

من مشاور هستم عزیز . از صحبت های طرف مقابلم متوجه میشم جه اختلالاتی داره و چی بهش گذشته که باعث این ...

اینقدر با قاطعیت نگید.

خواستید درخواست بدید باهم گپ بزنیم.چون کار من از تراپی گذشته 

عشق ممنوعه❤️‍🩹
اینقدر با قاطعیت نگید. خواستید درخواست بدید باهم گپ بزنیم.چون کار من از تراپی گذشته 

با قاطعیت میگم چون علمش رو دارم. به خواست من نیست، شما باید بخواهید و برای حال خودتون بردارید نه من!

اگر تمایل داشتید پیام بدید در خدمتم 😊