2737
2734

هردومون قبلا نماز می‌خواندیم و ترک کردیم 

اما شوهرم امروز نگاهش افتاد به سجاده دلش افتاده نماز بخونه خیلی خوشحالم 🥰♥️ 

البته من هنوز برنگشتم و خجالت می‌کشم نمی‌دونم چرا 

ولی همش عذاب وجدان دارم چرا نمی‌خونم 🙂

از مسخره شدن توسط دیگران می ترسم و خجالت می‌کشم و دوست ندارم چون اطرافیان مون یعنی خاندان همسر هیچکدوم نمازی نیستن 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم میخاد برگردم همه هم اهل نماز  منم خجالت می کشم🤦😔لعنت بر شیطان

بنظرت چیکارکنم 

اصلا توی دلم ی‌جوریع 

منم هی لعنت می‌فرستم چون حس عذاب دارم یعنی خدا هنوز دوستم داره و دوست داره برگردم اما نمیتونم واقعا

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
2731
خودت باش و مهربان  به کسی هم ایراد نگیر  نمازتو بخون

هم خودمم هم مهربان ولی نماز رو این شیطون نمی‌زاره

بنظرت چیکارکنم  اصلا توی دلم ی‌جوریع  منم هی لعنت می‌فرستم چون حس عذاب دارم یعنی خدا هنو ...

من ذکر میگم نذر میکنم ولی تنبلم خیلی....

عذاب وجدان هم دارم نمیدونم واقعا😔

الله اکبر..

خدا خودش گفت ک از مردم خجالت میکشین ولی از من نه!!!! واقعا نمیدونم چی بگم چی برسرمون اومده ک حتی تشکر از خالقمون ک اینهمه بهمون نعمت داده د وعده بهشت و زندگی ابدی داده باعث شرمساری ما بشه!!!

خجالت نداره 

از کی خجالت میکشی 

از خدای بالاسرت که گفته  إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ التَّوَّابِینَ ( خداوند توبه کنندگان را دوست دارد .بقره ۲۲۲)

همیشه اینو یادت باشه که ارتباط تو با خدای خودت به هیچ کسی ربطی نداره 

مجبور نیستی به کسی جواب بدی که چرا نماز میخونی .

تو ته قلبت دوست داری که برگردی 

ببین خدا چی گفته

إِلاَّ الَّذِینَ تابُوا وَ أَصْلَحُوا وَ بَیَّنُوا فَأُولئِكَ أَتُوبُ عَلَیْهِمْ وَ أَنَا التَّوَّابُ الرَّحِیمُ، مگر آنها كه توبه و بازگشت كردند و (اعمال بد خود را با اعمال نیك) اصلاح نمودند (و آنچه را كتمان كرده بودند آشكار ساختند) من توبه آنها را می‌پذیرم كه من توبه پذیر مهربانم (بقره ۱۶۰)🌸

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
2740

در احادیث امده که خدا نماز خاندن رو واجب کرده که بندگانش ذکر اهل بیت رو فراموش نکنن وقتی نماز میخونی یعنی به عقیدت و اهل بیتش معتقدی یک یاعلی بگو و شروع کن 

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه