2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم همینجوری هستم خیلی خوبه

اره خوبه 

انگار همیشه تازگی داره 

به خصوص که متقابله 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2740
چرا نداری گلم  باور کن من اگه ازدواج کنم و همسرم آدم خوبی باشه میزارمش رو سرم😅😂

همسرم خیلی خوبه اینقدر که من لوس شدم درک ندارم نمی‌دونم چرا از بس خوب بوده نمیتونم اگه اشتباهی کنه ببخشم من همش اذیت میکنم خیلی صبر تحمل داره خدایی من خیلی بدم الآنم سر یه موضوع الکی باهاش سر سنگین شدم که اصلا اشتباهه اونم همش محبت می‌کنه ولی من نمیتونم غرورم بزارم کنار 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩

عشق ینی اینکه من از اتاق خواب حوصلم نمیگیره برم آشپزخونه اب بخورم شوهرم کولم میکنه ببره اونجا و دوباره برمگردونه چون من تنبلم😂

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍

😂😂خیلی باحاله ، اینجوریه که همه حسای دنیا رو روش داری ، و همه این هزار حس متفاوت تو یه دقیقه بودن باهاش خلاصه میشه 😂 عشق نفرت حرص خوردن از دستش، شیطونی کردن یهو عاشقانه نگاش می‌کنی و اشک تو چشات جمع میشه که چه قدر عاشقی 😂😂😂 بعد باز میبینی داره خیار و با صدا میخوره و دوس داری خفش کنی 😂

یه دختر ۲۴ ساله که میخواد جهازشو با آنلاین شاپ آرایشیش بخره ، سخته ولی امکان پذیره 🥲 تو این راه حمایت کوچیک شما برام دنیاها ارزش داره ❤️🌹🫂 Peranses_sorati
همسرم خیلی خوبه اینقدر که من لوس شدم درک ندارم نمی‌دونم چرا از بس خوب بوده نمیتونم اگه اشتباهی کنه ب ...

البته من مجردم خودم و در جایگاهی نیستم بخوام نصیحت کنم شمارو ، ولی منطقی نیس ایشون انقد شمارو درک میکنه ولی شما ته 

اوایل که هیجانات شدید جنسی و جذابیت سکسی،ولی اینا که فروکش کرد احترام،مسولیت پذیری و حس دلسوزی خالصانه هست که زندگی رو نگه می داره 

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706