2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم اعصابمو خورد کرد واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 54 پست
واکنش همسرتون نسبت به پاکت‌های خالی چی بود ؟

گفت خواهر اینا چقد دادن گفتم پاکت خالی دادن تعجب کرد گفت مطمئنی خالی بود گفتم اره باز هیچی نگفت هیچوقت پشت من نیس از اونا بد نمیکه

اخه اصلا نه خودش نه دخترش دعوت نمیکنن هرچی جشنه با طرف شوهر میگیرن شوهر خنگ من میگه دعوتشون کنیم

اینجارو دیگه خودتون مقصرین وقتی اونا دعوت نمیکنن شما هم نباید میکردین امان از دست مردایی ک اینجور طرفدار خانواده شون هستن با اینکه بهشون بی احترامی میشه من ب جات باشم حتی اینارو دیگه خونم راه نمیدم چ برسه دعوت دوری و دوستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره کفر من دراومد 

من باز کل مهمونی اعصابم خورد بود منم عکساشون خراب کردم میخواستن خانوادگی عکس با بچم بگیرن من ت بغلم داشتمش ت همه عکساشون بودم ک یه خواهر شوهرم عکس نکرفت کلا کارم بچه گونه بود ولی این از دستم بر میومد😐💔😂

خدا پس خواهر شوهره منو خیر بده که بچه ندارم چند ساله به من عیدی میده چون بچه ندارم دلم نشکنه کلی کارای خونه مادرشوهرم میرسه  نمیزاره زیاد دست بزنم بعضی از آدما واقعا بویی از انسانیت نبردن ی خواهر شوهرم کوچیکه ک شوهرش بیکاره دستش خالیه روش نمیشه بیاد چون نداره کادو بده ولی من همه چی براش میفرستم واقعا قدرشون بدونم 

اینجارو دیگه خودتون مقصرین وقتی اونا دعوت نمیکنن شما هم نباید میکردین امان از دست مردایی ک اینجور طر ...

شوهرمو چه کنم با اونا رفتار مناسب با لیاقتشون انجام بدم خونه ما جهنمه باز وقتی اونا احترام نمیزارن براشون مهم نیس شوهر ساده من نمیدونم چرا براشون له له میزنه بچه همین خواهر شوهرم دوتا بچه داره هیچکدوم از قبل عید ندیدم اصلا موقع عید خونمون نیومدن منم هر جور بود دعوتش نکردم 

من باز کل مهمونی اعصابم خورد بود منم عکساشون خراب کردم میخواستن خانوادگی عکس با بچم بگیرن من ت بغلم ...

اگه این کارم نمیکردی یعنی واقعا دیگه ناراحت میشدم خخ آفرین حقشون بود لایک 

خدا پس خواهر شوهره منو خیر بده که بچه ندارم چند ساله به من عیدی میده چون بچه ندارم دلم نشکنه کلی کار ...

واقعا خواهر شوهرت در برابر خواهر شوهر ما عالیه خدا همینجوری برات خوب نگهشون داره من اصلا بدذات نیستم ولی وقتی بچم غذا میخواد سر سفره نمیخوره من بهشون میکم بزارین کنار میبرم اخر شب بهش میدم اونا کمترش میکنن میزارن ولی خونه ما بودن امشب چند تا کیک کوچیک یه دوغ محلی کامل و کلی غذای دیگه بردن من ک راضی نیستم چون اونا هم برا ما راضی نیستن 

شوهرمو چه کنم با اونا رفتار مناسب با لیاقتشون انجام بدم خونه ما جهنمه باز وقتی اونا احترام نمیزارن ب ...

میفهمم چی میگی درکت میکنم کلا شوهرت مقصره که خواهراش انقد پرو‌ شدن اینا اگه جاری های من زنداششون بودن پاره میکردن اینارو خخ

میفهمم چی میگی درکت میکنم کلا شوهرت مقصره که خواهراش انقد پرو‌ شدن اینا اگه جاری های من زنداششون بود ...

ای کاش بودن واقعا 😂😂

شوهرم ک هیچی انگار کوره هیچی نمیبینه

واقعا خواهر شوهرت در برابر خواهر شوهر ما عالیه خدا همینجوری برات خوب نگهشون داره من اصلا بدذات نیستم ...

وای از گلوشون پایین نره من شوهرم شیفت میمونه بیشتر تنهام وقتی شام میرم اونجا غذای شوهرمو جداگانه تو ی دیگ میده بدش ی تیکه گوشت غازی اردکی از فریزر میده میگه ببر خونه بخورین چند کیلو برنج هم میده از حیاطش میوه هم می‌زاره برام خواهر شوهرم بزرگه واقعا فهمیده هست شوهرمم کم نمیزاره هر وقت ماشین چیزی بخوان منم اعتراضی نمیکنم چون میبینم کاراشون وگرنه مثل خواهرشوهرای شما بود خون میکردم نمیزاشتم اصلا خدارو شکر واقعا 

وای از گلوشون پایین نره من شوهرم شیفت میمونه بیشتر تنهام وقتی شام میرم اونجا غذای شوهرمو جداگانه تو ...

واقعا خواهر شوهرت خیلی خوبه همینجوری باهم بمونین ایشالا خدا به مالتون برکت بده 

من ک برا اونا راضی نیستم 

ای کاش بودن واقعا 😂😂 شوهرم ک هیچی انگار کوره هیچی نمیبینه

وای نه اینا اگه دورو برما بودن حالیشون میکردیم خدایی ما جاری ها خوب باشن خوبیم نباشن از خودشون بدتر میشیم 

2706