2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم اعصابمو خورد کرد واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 54 پست
واقعا خواهر شوهرت خیلی خوبه همینجوری باهم بمونین ایشالا خدا به مالتون برکت بده  من ک برا او ...

ممنونم عزیزم انشالله خدا به شما هم صبر بده ویکم عقل و شعور به اونا چقد بدبختن ک دیگه نمیگن زندگی داداشمونه یکم رحم و مروت داشته باشیم تف به ذاتشون بیاد

وای نه اینا اگه دورو برما بودن حالیشون میکردیم خدایی ما جاری ها خوب باشن خوبیم نباشن از خودشون بدتر ...

اونا کلا بدن من الکی بهشون احترام میزارم زبون حرف زدن ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم انشالله خدا به شما هم صبر بده ویکم عقل و شعور به اونا چقد بدبختن ک دیگه نمیگن زندگی داد ...

ققربونت برم عزیزم ممنون

اره واقعا دلشون حداقل برا برادر زاده و داداششون نمیسوزه هربار بخاطر اینا الکی دعوامون میشه تا یه هفته قهریم

اونا کلا بدن من الکی بهشون احترام میزارم زبون حرف زدن ندارم

سیاست خودتو حفظ کن یکم از مشاوره کمک بگیر با سیاست زندگی پیش ببر هم واسه همسرت هم واسه طایفه اش من باهمه میگم میخندم حتی آهنگ باشه می‌رقصم کلا اجتماعی و روحیه شادی دارم همه هم جذبم میشن حتی کسی ک باره اول منو ببینه ولی باتمام این خصوصیات به کسی هم رو نمیدم سیاست خودمو دارم حتی هیچکی هنوز جرات نکرده بگه چرا بچه نداری یا داری یا دکتر میری نمیری پیش کی میری 

2731
ققربونت برم عزیزم ممنون اره واقعا دلشون حداقل برا برادر زاده و داداششون نمیسوزه هربار بخاطر اینا ...

منم همین میگم بی رحم هستن شما هستی بقول خاندان شوهر بچه مردم داداششون گناه نداره اوف دلم میخواد خفه شون کنم تحمل این کارا ندارم 

سیاست خودتو حفظ کن یکم از مشاوره کمک بگیر با سیاست زندگی پیش ببر هم واسه همسرت هم واسه طایفه اش من ب ...

نمیدونم واقعا موقعیت مشاوره رفتن هم ندارم به انلاین هم اعتماد ندارم شوهرم اکه با مشاوره میفهمید ک تا الان صدبار میرفتم