2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم اعصابمو خورد کرد واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم واقعا😐خودم تعجب کردم دوتا از خواهر شوهرام پاکت خالی دادن

کاری نداره که هر وقت شمارو دعوت کرد شمام پاکت خالی بزار برو این به اون بی حساب میشین اینجوری

پاکت ها رو حتما بهشون پس بده بگو حتما برای مراسم بعدی لازمتون میشه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ما اینکار کنیم زندگی برادره به طلاق میکشه دیگه یاد بگیر سه نفره جشن بگیر این بیشرفا دعوت نکن

اره واقعا اصلا لیاقت اینهمه زحمت نداشتن تهش اینهمه ایراد گذاشتن

واکنش همسرتون نسبت به پاکت‌های خالی چی بود ؟

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
کاری نداره که هر وقت شمارو دعوت کرد شمام پاکت خالی بزار برو این به اون بی حساب میشین اینجوری

اخه اصلا نه خودش نه دخترش دعوت نمیکنن هرچی جشنه با طرف شوهر میگیرن شوهر خنگ من میگه دعوتشون کنیم

2706