2733
2739
عنوان

لطفا لطفاً خواهشن زن های حامله و اونایی که میترسن نیان..

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ووای خیلی خوشکلننننن ماشاللهه به شما رفتن با باباشون  ?

معلومه چون گفتی خوشگلن به من رفتن 

البته شوخی کردم 

در همن 

نظر لطفتون هست اینجوریم نیستن که شما میگید

الحمدلله رب العالمین ...
2731

من یه شب خونه خالم بودم نصفه شب بیدار شدن دیدم رو مبل یه آقایی نشسته موهای فر بلند عصا دستش شبیه امام بود نمی‌دونم چی بود به من می‌گفت بیا شکلات بگیر از دستم من سکته کردم از ترس تا خاله مو صدا کردم غیب شد ولی خونشون دیده بودن همسایه ها هم که یه نفر می‌ره میاد از در 

2738

من بچه ک بودم تو یه خونه بودیم میتونستم همزاد ادمارو توش ببینم  یه روز مامانم داشت بهم ناهار میداد ک دیدم یه چیزی داره پنجره رو باز میکنه دیدم مامانم از پنجره داره میاد تو دیگه چیزی یادم نمیاد مامانم تعریف میکرد ک همون لحظه تشنج کردم تا چند سال بیمار بودم  شبا خواب بودم با صدای بابام مامانم بیدار میشدم میدیدم مامان بابام خوابن حتی یه بار خواب بودم یه صدایی میومد میگفت تو باید بکشیش اونا مامان بابای تو نیستن تا ده شب تب داشتم بردنم پیش یه کسی سرکتاب باز میکرد گفتن دعا داره توی قبرستون حتی جاشم گفتن رفتیم دیدم واقعا ت قبرستون و همون ادرس یه دعا ب اسم من هست باطلش کردن دیگ چیزی نشد ولی الانم حسای خاصی دارم صدا هایی میشنوم بعضی وقتا

من ی چاه بود پشت خونه ننه بزرگم اینا نننه بزرگم رویتا هستن 

من چند بار با سنگ زدم ب اب داخل چاه 

بعد صدای ی جیغ خفه ای شنیدم  از داخل چاه

هرچقد گفتم باور نکردن تقریبا ۶ سالم بود اون موقع 

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2706