2733
2734
عنوان

لطفا لطفاً خواهشن زن های حامله و اونایی که میترسن نیان..

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 77 پست

یه شب رفته بودم خونه خالم بخوابم شب ساعتای ۲ شب بود بیدار شدم دیدم دختر خالم نیست پشت پرده اتاق یه جسمی بود پاهاش معلوم بود رفتم یه نیشگون گرفتم فک کردم دختر خالم بود اومدم بخوابم دختر خالم از دستشویی اومد لامپ اتاق رو روشن کردم گفتم یکی پشت پرده اس روشن کردیم چیزی نبود هرچی گفتم باور نکردن دختر خالم هم گفت خونمون یه چیزی داره مامانم میگه به کسی نگیم 

یه شب دیگم خونشون بودم صدای گریه نوزاد میومد درصورتی که نوزاد نداشتن خیلی خونشون ترسناک بود 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا این چیزا رو باور نمی کنم

هر موقع این مسائل تو نی نی سایت ترند میشه احساس میکنم برگشتم به ۱۷ سال پیش و دوران نوجوانی که با همکلاسی ها می شستیم دور هم داستان های اینجوری که تو فیلمای ترسناک شب قبل دیده بودیم رو به اسم خودمون تعریف میکردیم و هرکی بیشتر میترسوند احساس خیلی خفن بودن میکرد 😎😈😂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
2706