2733
2739

داروی من ضد افسردگیه ولی حالم به شدت بده حس میکنم خودم نیستم هیچکاری نمیتونم انجام بدم کنکور دارم ولی اصلا دستم به کتاب نمیره بیاین یکم حرف بزنیم😭

ورزش کن خیلی تاثیرر داره

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حوصله ندارم واقعا  کاش خودم بودم کاش هیچوقت دارو نمیخوردم این گند ترین حس دنیاست

خب اگ حوصله داشتی ک نمیگفتم

باید بری ک حوصلت بیاد سرجاش

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
تعریف کن🙂

رشتم تجربیه 

امسال پشت کنکور موندم 

اضطراب افسردگی وسواس فکری دارم

بیشتر از یه ساله داروی اعصاب مصرف میکنم 

و همچنان بی نتیجه....

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
2740
تری فلوئوپرازین و سیتاکسا

منم میخوردم اونارو 

چهار بار دارو عوض کردن همه دارو ها رو امتحان کزدم جواب نداده 

الان میگه باید بری شوک مغزی ولی نمیرم خیلی میترسم🤕

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
منم میخوردم اونارو  چهار بار دارو عوض کردن همه دارو ها رو امتحان کزدم جواب نداده  الان م ...

مغزم داره میپوکه روانپزشکا واقعا روانین نمیدونم براشون راحت شده انقد ساده قرص میدن آدمو بدبخت میکنن

2706