2752
2734
عنوان

کسایی که داروهای اعصاب روان مصرف میکنید بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 19 پست
مغزم داره میپوکه روانپزشکا واقعا روانین نمیدونم براشون راحت شده انقد ساده قرص میدن آدمو بدبخت میکنن

دقیقا 

حتی جدیدا حس میکنم برای اینکه بیشتر بری پیششون از عمد از داروهایی شروع میکنن که کمتر اثربخشی داره😐

خیلی راحت مثل نقل و نبات قرص تجویز میکنن ینی طرف اگه ادا هم دربیاره افسردست اینا قرصو مینویسن و اصن مهمم نیس واسشون

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ادا؟ حتی نیاز نیست ادا در بیاری رو هوا مینویسن

جدی اگه بری من خیلی حالم خوبه و از زندگیم راضیم یه اختلال میچسبونن بهت قرصم میدن دو ماه دیگه باز بیا پیشم🙄⁦🤦🏻‍♀️⁩😐

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
هیچ قت به ورزش علاقه نداشتم هیچوقت حالمو خوب نکرد جالا چجوری حالمو خوب کنه اصلا وقتشم ندارم

چی بگم والا

ورزش معمولا ادمو بهتر میکنه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید