2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم😂 منم خیلی ظاهر بینم

منم. شغل و وضعیت مالی و اخلاق هم برام مهم بود. واسه همین علی رغم کلییییی خواستگار که داشتم تا حالا ازدواج نکردم و الانم انگار دیگه زیاد برام مهم نیست. حالا شما هم از الان سعی کن خودتو از همه جهت رشد بدی و با قوانین جهان هم آشنا شو تا بتونی کیس عالی رو تو سن مناسب به دست بیاری. البته که من خیلی راضیم که سن پایین ازدواج نکردم.

2731

خب باید قیافه خودت هم خوب باشه  ک انتظار چنین چیزی رو داشته باشی 

مثلا من ک الان ۷ ۸ کیلو اضافه ورن دارم ک هیچ وقت دنبال پسر ورزشکاری و س/یکس پک دار نمیرم

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2738
با مردی ازدواج کن از نظر قیافه از خودت پایین تر  از نظر مالی بالاتر از نظر تیپ مساوی باشین

ب نظر منم همینطوریشم مردا  اعتماد ب نفسشون بالاس و خود بزرگ بینی دارن 

حالا واقعا هم جذاب و کراش باشه ک خانمه ب چش نمیاد

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
خب باید قیافه خودت هم خوب باشه  ک انتظار چنین چیزی رو داشته باشی  مثلا من ک الان ۷ ۸ کیلو ...

قیافمو ت اسلاید اول گفتم ولی چون خودم مربی ورزش هستم و اهل باشگاه طرفم هم اندامش برام مهمه

من قیافه برام مهم نبود میگفتم اخلاق و خانواده، بعد ازدواج فهمیدم اخلاقش داغووووونه، دروغ هم گفته بود، پدرش معتاد بود پنهان کرده بود و مادرش باعث خودکشی شوهر خواهرش شده بود و یک خانواده داغون داشت که با دروغ منو گول زده بود حالا دوستم میگه نه اخلاق داره نه خانواده نه قیافه فقط خودتو بدبخت کردی، به حرف دلت گوش کن ولی اگر کسی و پسندیدی که حتما حداقل ده جلسه برو مشاوره خیلی تاثیر داره 

من قیافه برام مهم نبود میگفتم اخلاق و خانواده، بعد ازدواج فهمیدم اخلاقش داغووووونه، دروغ هم گفته بود ...

عزیزم🥲 بعد چجوری اخلاقشو نفهمیدی حدودا؟ نانزد بودیت؟

2706