2752
2734
چ جالب گفتی جرا قیافه پایین تر-گ

چون وقتی از لحاظ قیافه تو بالاتر باشی اون همیشه ترس از دست دادنت رو داره روت حساسه 

و عشقش بیشتره

اما اگر اون قشنگ تر باشه اینا برعکسه تو باید حرص بخوری دخترا تورش نکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظر منم همینطوریشم مردا  اعتماد ب نفسشون بالاس و خود بزرگ بینی دارن  حالا واقعا هم جذاب ...

دقیقا دقیقا یکی از دلایلش همینه

الان منو همسرم تو یه رده هستیم از لحاظ قیافه 

هردومون خوبیم ولی اون اعتماد به نفسش بیشتره

2731
مرد اگ تعهد داشته باشه فک نکنم دهتری بتونه تورش کنه

تعهد درسته ولی وقتی خوشگل تر از تو باشه دورش بشه پراز دختر حتی اگر بهشون محل نذاره و تعهد داشته باشه 

خودشو گم میکنه تو تونظرش کمتر از اون میشی

مردا خیلی خیلی خودشیفته و اعتماد به نفس بالایی دارند 

منم‌کم سن‌وسال‌تر بودم قیافه برام خیلی مهم بود جوری که خاستگار میخواست بیاد که خوش قیافه نبود میزدم زیر گریه و زاری

ولی الان میگم فقط بی‌ریخت نباشه نیاز نیست حالا اونقدر هم خوب باشه🤣🤣

بخوان که زن از رنج‌هایش قوی‌تر است.🌬✨
عزیزم🥲 بعد چجوری اخلاقشو نفهمیدی حدودا؟ نانزد بودیت؟

ازدواجمون سنتی بود بعد هم که عقد کردیم به خاطر دخالت‌های مامان و خواهرش زود رفتیم زیر یک سقف قصه ای داره زندگیم که هیچکس باورش نمیشه ۱۷ سال چی کشیدم  اینقدر تلخه که دوست ندارم مرورش کنم

اینو من از زبون یه روانشانسم شنیدم

اره همینه

مردا انقد خودشیفته هستن حالا فک کن با یه مردی ازدواج کنی از خودت خوشگل تر باشه 

حرفای اطرافیان که میگن وای داماد سرتره باعث میشه مرد تو ذهن خودش بزرگ بشه تو تو ذهنش کوچیک

قشنگ پر پرواز میگیرن مردا 

اره همینه مردا انقد خودشیفته هستن حالا فک کن با یه مردی ازدواج کنی از خودت خوشگل تر باشه  حرف ...

من مرد هستم و باید با کمال ناباوری حرفت و قبول کنم مردی که همسرش ازش سرتر نباشه خیلی جاها به قول شما پشتش حرف میزنن مشکل براش پیش میاد حالا من که ازدواج نکردم ولی زیاد شنیدم

مرد
من مرد هستم و باید با کمال ناباوری حرفت و قبول کنم مردی که همسرش ازش سرتر نباشه خیلی جاها به قول شما ...

من گفتم به دوستمون منو همسرم چهره تو یه سطح هستیم هردومون خوبیم 

قبل ازدواج دوران آشناییمون انقد همسرم تعریف ظاهرم میکرد که تو خیلی خوشگلی خیلی نازی از سرمم زیادی

فقط 1نفر از فامیل شوهرم گفته بود بعد ازدواج که دوماد ما سرتره، الان 7سال میگذره 5ساله ازدواج کردیم دیگه از دهنش نشنیدم مثلا تعریف ظاهرم رو بکنه 

من گفتم به دوستمون منو همسرم چهره تو یه سطح هستیم هردومون خوبیم  قبل ازدواج دوران آشناییمون ان ...

دیگه همسر شماهم بقول معروف از خودش دراومده😅 بعد شما همسرتون قدش چنده اینجا همه راجب اینکه قد واسشون ملاکه میگن میخوام ببینم قد من چطوره بعد من ورزشکارم خوش استایل و خوش تیپم هستم فقط اینکه راجب قد صحبت میکنن نگران میشم

مرد
2706