2733
2739
عنوان

چه اذکاری هر روز میگید

66 بازدید | 9 پست

دلیلش چیه 

معجزه ای دیدین

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سبحان الله والحمدالله و لا الله الا الله والله اکبر.همون تسبیحات اربعه و  ذکر لا اله الا الله 

قبلا خواصشونو خونده بودم خیلی چیزای خوب و زیادی بود ولی یادم نیست . ولی در روز هر موقع یادم بیاد میگم

2742
سبحان الله والحمدالله و لا الله الا الله والله اکبر.همون تسبیحات اربعه و  ذکر لا اله الا الله&n ...

مرسی خدا خیرتون بده التماس دعا

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
2738

*اگر نماز صبحمون قضا بشه*بخونید و برای دوستانتون ارسال کنید.«در حدیث اومده از امام صادق علیه‌السلام سؤال شد «چرا کعبه را کعبه نامیدند؟» فرمودند: «چون مربع است و چهارگوش » پرسیدند: «چرا مربع شد؟» فرمودند: «چون مقابل بیت‌المعمور در آسمان چهارم است و آن نیز چهارگوش است.»‏پرسیدند: «چرا عرش چهارگوش شد؟» فرمودند: «چون از ۴ کلمه ای که این کلمات ۴ ستون و ارکان بنای اسلام است، تشکیل شده.: سبحان الله و الحمدلله و لا اله الا الله و الله اکبر»‏خب‌! می‌دونید وقتی داریم نماز میخونیم، موقع ذکر تسبیحات اربعه، مرتبه‌ی اولش در واقع داریم دور خانه‌ی خدا طواف می‌کنیم؟ و دومین باری که تکرار می‌کنیم دور بیت‌المعمور؟ و مرتبه سوم رسیدیم به عرش خدا و داریم عرشش رو طواف می‌کنیم!؟‏و اماکی می‌دونه چراآخر نماز سلام میدیم؟چون توی رکعات قبل نمازمون، رسیدیم به عرش خدا!حالااون‌جا،توی عرش  پیامبر ص و بندگان صالح خدارو می‌بینیم وبهشون سلام میدیمالسلام علیک ایهاالنّبی ورحمة الله وبرکاته السلام علینا وعلی عبادلله الصالحین.السلام علیکم و رحمة الله و برکاته‏حالا می‌خوام اون راز اصلی رو بهتون بگم!بیاین با هم بشماریم در شبانه‌روز چند مرتبه تسبیحات اربعه می‌گیم:  نماز ظهر، ۲ مرتبه؛ نماز عصر، ۲مرتبه؛نماز مغرب، ۱مرتبه؛ نماز عشاء، ۲مرتبه.جمعش شد چقدر؟۷ مرتبه.یعنی یه طواف کامل! در شبانه روز یک مرتبه دور خانه‌ی خدا طواف می‌کنیم!‌‏هر طوافی هم که با نماز کامل می شه.اینجاست که اون دو رکعت نماز صبحمون،می شه همون دو رکعت نمازی که بعد از طواف،پشت مقام ابراهیم می خونیم واَعمال مون تکمیل می شه ان شاءالله.پس،مراقب باشیم نماز صبحمون قضا نشه..الحمدلله علی کل حال...علل الشرایع ، ج ۲ ص ۳۹۸؛ باب العلة التی من آجلها سمیت الکعبة کعبه (فصل : علتی که به خاطر آن کعبه را کعبه نامیده اند)پس حالاکه فهمیدی باعشق نمازبخوان ای مسلمان ای شیعه اهل بیت «ع»ثواب نشر فاتحه و صلوات نثار شهداء و جمیع اموات

یا حمید بحق محمد یا عالی بحق علی یا محسن بحق حسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین ثبت قلوبنا علی دینک

یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

اذکار هفته رو میتونی بگی

یا لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

استغفرالله ربی و اتوب الیه

استغفرالله و اسئله التوبه

الله اکبر

تسبیحات حضرت زهرا