2737
2739
عنوان

نصیحتی از شما به ...

82 بازدید | 9 پست

کسی که ۳ سال بعد کنکور داره

چند وقت دیگه انتخاب رشتشه

میخاد بره تجربی

از ۶ ام تا ۱۲ ام تیزهوشانه

نه سهمیه و بابای پولدار داره

یکمم معتاد به گوشیه ولی میتونه کنار بذارع

خیلی خوب برنامه ریزی و عمل میکنه بهش البته اگه گوشیو بذاره کنار

ریاضیش خوبه ولی نمرش کم میشه توی این درس مثلا در حد ۱۷ ۱۸ (ریاضی تیزهوشان امتحاناش سختتره)

سرعت درس خوندن دروس حفظیش بالاس

یه نصیحتی انتقادی تذکری تلنگری هرچی بگید بهم

اگه بتونی این نکات حالا منفی رو از بین ببری و کم کم شروع به درس خوندن هدفمند بکنی اگه خدا بخواد رشته های تاپ تجربی رو میتونی قبول شی.

گوشی رو به حداقل برسون

رفیق بازی نکن

دنبال پسر و اینا نباش

تمرکزت رو بزار فقط روی رشد خودت

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟

بخون خودت رو راحت کن 👀 از کنکور یک رتبه خوب بیار برو از ایران.... 

ویا یک رشته خوب بخون.... 

. در خواست دوستی رد. /برای حاجت گرفتن تمام نی نی سایت ها صلوات. /من فرشته نجاتم رو در آینه میبینم. 🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخون خودت رو راحت کن 👀 از کنکور یک رتبه خوب بیار برو از ایران....  ویا یک رشته خوب بخون... ...

به فکر رفتن نیستم

چون استاد زبانم که خودش شهروند آمریکاعه باهام حرف زد گفتش و با توجه به شرایط و رشتم مهاجرت خریته

2742
اگه بتونی این نکات حالا منفی رو از بین ببری و کم کم شروع به درس خوندن هدفمند بکنی اگه خدا بخواد رشته ...

اصلا دوست صمیمی ندارم

اصلا تا حالا با پسرا حرفم نزدم یکی از دلالیش اینه که تقریبا حجاب دارم

ولی واقعا باید سعی کنم گوشی و بذارم کنار و جوگیرانه درس نخونم پیوسته و اهسته درس بخونم

ممنونم ازت

اصلا دوست صمیمی ندارم اصلا تا حالا با پسرا حرفم نزدم یکی از دلالیش اینه که تقریبا حجاب دارم ولی وا ...

آفرین دقیقا

این درسته

ببین گوشی رو که کنار بزاری انگار ۹۰ درصد مشکلات حله

من سال کنکورم بعد امتحان نهایی ها گوشیمو خاموش کردم دادم خانوادم خداروشکر دانشگاه خوبی قبول شدم قشنگ ۱سال و ۲ماه سال خاموش بود

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟
آفرین دقیقا این درسته ببین گوشی رو که کنار بزاری انگار ۹۰ درصد مشکلات حله من سال کنکورم بعد امتحا ...

چه خوب 

واقعا باید از همین الان شروع کنم

یکی از الگو هام شما شدین

امیدوارم که هر جا هستین موفق و شاد باشین

2738

وقتی میری دبیرستان ممکنه تحت تاثیر جو های مختلف قرار بگیری و راحتو گم کنی سردرگم بشی اصلا ندونی هدفت چی بوده و شایدم هدف جدیدی پیدا کردی بدون که این حسا برای خیلیا پیش میاد فقط باید ازشون عبور کنی و بدونی که تنها کسی نیستی که اینا رو تجربه میکنه وقتی رفتی دهم یهو درسا واست سخت میشه یهو خیلی عجیب میشه همچی برات ولی تو به راحت ادامه بده  نه تنها تو دبیرستان بلکه کل مراحل زندگیت هیچ وقت خودتو با کسی مقایسه نکن  فقط به راه خودت ادامه بده کاری به کار کسی نداشته باش و اجازه نده درسا رو هم تلنبار شن از همون روزای اول مستمر درس بخون شده روزی سه چهار ساعت اما اجازه نده که درسات نخونده بممونن و بعداً اذیتت کنن

خیلی زیاد شد نه😅😂 امیدوارم همه چی اونطور شه که میخای♥️