2737
2739

ساعت ۸صبح تو رختخواب،حس کردم لای پام عرق کرده چون تو هال خوابیده بودم به سرعت جت خودمو رسوندم دسشویی،وووووو رییییییخت،البته یه کم پتو و پادری و اینام کثیف شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توخونه شد...قبلش کمردرد ودل درد و یهو بچه انگار حالتی که افقی بشینه وشکم سفت شد وبعد ترکید ..دویدم توحموم‌...خیلی نبود مایع ورفتم بیمارستان ...قبلش که بخاطر بریچش سزارینی بودم.. وسز شدم

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2740

من که سه هفته مونده بود به زایمانم رفتم بیمارستان نوار قلب بچه رو بگیرم بستریم کردن و هی معاینه یه مشت بی سواد بی شعور دو روز عذابم دادن آخرم کیسه آبم سوراخ شد و کلی درد هم خودم کشیدم هم بچم دچار خفگی شده بود

تو خشکی مونده بود دوازده ساعت بعد سزارینم کردن باز مجبور شدم بعد زایمان ده روز با بخیه بالا سر بچم بمونم

من سزارین بودم اخرای 6ماه کرونای سختی گرفتم وتاچندوقت بعدش سرفه های شدیدداشتم دیگه اواسط ماه هشتم ساعت یک شب ازبس سرفه کرده بودم قبلش یهو دیدم خیس شدم رفتم بیمارستان بعدم سز شدم دقیق شب یلدا

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه