2733
2739

رفته بودم یک چرخ بزنم دنبال کادوی روز دخترم

جمعه ۲۱ ام روز دختر است.

۲۴ اردیبهشت هم تولد دخترم است.

امروز رفتم تجریش دنبال گوی موزیکال  و عروسک و ....

چقدر گرون بودند.

فعلا نخریدم.

ولی وقتی این سه تا را دیدم‌.

یکهو  رفتم داخل مغازه و خریدمشون. 

و بگم دخترم دوستشون داره.

ولی می دونم گوی موزیکال دلش می خواد.

امیدوارم تا یکشنبه جور بشه براش بخرم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چندسالشونه؟

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

اخی 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

قشنگه😍😍💗

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2738

🥲منم دلم هدیع میخواد

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2706