2752
2734
عنوان

امروز این سه تا را خریدم برای دخترم + 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 49 پست

هفت سال پیش یه گوی موزیکال واسه دخترم خریدم که علاوه بر موزیک تکونی می‌دادی برفم نیومد توش میذاشتی زمین چرخم میخورد اون موقع 25تومن که متاسفانه شکستش الان یه دونه خیلی ساده ترش رو که هیچ کدوم از اون آپشنا رو نداشت قیمت کردم500

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم واسه خواهرم‌ چی بخرم ۶ سالشه اصن نمیدونه روز دختر چیه ولی میگم بره مدرسه بچه های دیگه بگن کادو‌گرفتن از طرفی چند روز پیش هم تولد گرفتم براش حسابی خرج شد الان نمیدونم چی بخرم براش 

2731

یاد خودم افتادم 

به نامزدم گفتم برا روز دختر چی میخای خوراکی برام بیاری؟گفت مگه تو دخترمی؟ گفتم نه ولی هنوز دخترم 🥴🤣

گفت باشه پس برات یه خوراکی خوشمزه میارم این تاپیک رو دیدم یاد اون افتادم 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
عزیزم لینک میدی بهم؟؟؟

توی باسلام یا دیوار هم میتونی پیدا کنی 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
من مادرشوهرم چند سال اول ازدواج  روز دختر کادو بهم میداد.    

شما رو مثل دختر خودش میدیده که کادو می‌داده 

خانواده من هم روز دختر هم به من هم به زن داداشم کادو میدن اینجوره که زن بردارم رو هم مثل دختر خودشون میدونن به هر حال من اگه بیستا بچه هم داشته باشم و نود سالم باشه بازم دختر مامان بابامم و روز دختر برام کادو میارن 

اما من این حرفو به چند قصد به نامزدم زدم یکیش این بود که خواستم مناسبت ها فراموشش نشه و من دوست دارم سوپرایزم کنه دوم اینکه دوست داشتم از همین اول یادبگیره برام هزینه کنه و خانمش رو تامین کنه 

اتفاقا هم بهش گفتم اگه تا قبل روز دختر عروسی کردیم برا روز دختر خوراکی برام نیار چون دیگه دختر نیستم اگه بعد روز دختر عروسیمون شد پس خوراکی مارو بیار بخوریم اونم گفت چشم🥴🤣

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

چه باحالن چه جوری رو همن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706