2737
2734

خانوما من با یه شرکتی کار میکردم که این شرکت یه پروژه داشت در یه جایی.

ینی محل کارش خارج از شرکت بود و در یه محیط معتبر البته.

اما از بعد از عید اینا اومدن به من گفتن پروژمون تعطیله و دیگه نرو سر کار.

اما نمایندشون جای من گاهی میره اونجا سرکار و زنگ میزنه سوال هم میپرسه ازم. تازه انتظار داره توی خونه بدونم فلان سند و فلان مدرک کجاست.

واقعا عصبانیم چند هفتس.

حالا سوالم اینه شما باشین به شعورتون برنمیخوره؟

خیلی ببخشید ولی نمیرینید به طرف؟

من حس میکنم یه چیزی دارن قایم میکنن ازم و خیلی حالم بده و بهم برخورده.

حس میکنم یکی زیرآب زده و میخوان بازیم بدن و خر فرضم کنن.

حالا به نظر شما اونا کارشون غیر حرفه ای و زشته یا من حساس شدم؟

مشخصه کارشون زشته و خیلی‌ام پرروان

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حقوقت قطع شده؟

اخراجت کردن ولی چون هنوز بهت نیاز دارن با زبون خوش اخراج کردن و سوالاشون رو میپرسن

رک بگواگ نیاز ب کار من دارید برگردم سرکار ،اگ نیاز ندارید و من اخراجم لطفاً دیگه تماس نگیرید

حقوقت قطع شده؟ اخراجت کردن ولی چون هنوز بهت نیاز دارن با زبون خوش اخراج کردن و سوالاشون رو میپرسن ...

حقوق که نمیدن چون نبودم. ولی بیمه‌ام هنوز سرجاشه.

بهشون گفتم همینو و بلاک کردم بعدش.

[QUOTE=337722762]دلم از همین میشکنه که من واسه کارم کم نذاشتم اما اینطوری شد و آبروم رفت تو محل 

ی طوری رفتار کن ک ب سادگیت نخندن... رک بگو لطفا بمن زنگ نزنین دیگه  ...شمارشو از دسترس خارج کن بزار تو بلک لیست

وای من باشم خیییلی بهم برمیخوره... رک بگو مزاحم نشین.. چطور اونا بتو گفتن نیا  تو هم حرفتو بزن

2740
[QUOTE=337722762]دلم از همین میشکنه که من واسه کارم کم نذاشتم اما اینطوری شد و آبروم رفت تو محل  ...

همین کارو کردم دو روز پیش.

هی امید داشتم که فکرم اشتباه باشه و چندبار جوابشونو دادم.

بعد دیدم نه کثافتا دارن بازیم میدن. بهش گفتم وقتی قطع همکاری کردین زنگ نزنین و بعدم بلاکشون کردم حروم لقمه ها رو‌

2706